Gwiazdy

Maja Ostaszewska wyjaśnia, dlaczego nie wyszła za mąż. "To był mój bunt"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Maja Ostaszewska o tym, dlaczego nie wzięła ślubu

Maja Ostaszewska i Michał Englert są razem już od 17 lat. Para jednak nie zalegalizowała swojego związku. W ostatnim wywiadzie aktorka uchyliła rąbka tajemnicy i powiedziała, dlaczego nie wyszła za mąż. Powód zaskakuje.

Maja Ostaszewska i Michał Englert poznali się w 2005 r. Syn Marty Lipińskiej i zarazem znany operator był wówczas niedługo po rozwodzie z Małgorzatą Szumowską, a aktorka miała za sobą związek z Łukaszem Barczykiem. W jednym z wywiadów aktorka wspomniała o tym, jak poznała ukochanego.

Maja Ostaszewska o ageizmie
Maja Ostaszewska o ageizmie Ageizm to zjawisko, którego często doświadczają kobiety m.in. w aktorstwie. Dyskryminacja ze względu na wiek nie jest niczym przyjemnym, jednak czy topowe gwiazdy polskiego kina jej doświadczają? Maja Ostaszewska w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl przyznaje, że słyszała o takich sytuacjach. Aktorka dodaje, że niektóre role nie są już dla niej i akceptuje to. Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maja Ostaszewska i Michał Englert — związek i dzieci

"Zauważyliśmy się w Sopocie, na imprezie w SPATiF-ie. Zaczęliśmy tańczyć. O świcie na molo wiedzieliśmy już, że trudno będzie się rozstać. To była eksplozja. Strasznie się zakochałam" - powiedziała.

W 2007 r. na świecie pojawił się ich syn Franciszek, a dwa lata później córka Janina. Para jest razem już 17 lat, a ich związek stale kwitnie. Michał Englert często współpracuje ze swoją byłą żoną Małgorzatą Szumowską. Jak znosi to Maja Ostaszewska?

"Nie mogę powiedzieć, że jestem zupełnie wolna od zazdrości, ale coraz bardziej przekonuję się, że ważniejsze jest to, co dzieje się, kiedy jesteśmy razem, niż rozmyślanie o chwilach, kiedy nie jesteśmy" - wyznała w jednym z wywiadów.

Maja Ostaszewska o tym, dlaczego nie wzięła ślubu

Ostatnio Maja Ostaszewska w rozmowie z serwisem Jastrząb Post powiedziała, dlaczego jeszcze nie wzięła ślubu.

"Nie było nam to nigdy potrzebne, ja nie mówię, że nigdy tego nie zrobię. Być może któregoś dnia pomyślimy sobie 'czemu nie?', natomiast ja z moim partnerem buduję ciekawy związek od 17 lat, mamy dwójkę dzieci, nastolatków i jest nam dobrze, tak, jak jest" - powiedziała.

Dalej aktorka wyznała, że na początku jej związku z operatorem miała inne podejście do zawarcia związku małżeńskiego.

"Kiedy byłam dużo młodsza, to był taki mój bunt przeciwko temu, że w Polsce nie wszyscy mogą wziąć ślub i taki też bunt przeciwko temu, że postrzegało się kobietę, jako kogoś, kto odniósł sukces tylko dlatego, czy wziął ślub i ma dzieci, więc uważałam, że nie ma potrzeby, żebym ja potwierdzała i spełniała ten stereotyp, ale jeśli ludzie się kochają, to ślub jest czymś pięknym, nie jestem przeciwniczką ślubów. My zawsze byliśmy zajęci wieloma innymi sprawami i nie było to nam jakoś potrzebne, ale nie mówię, że nigdy go nie wezmę" - zaznaczyła.

Co ciekawe, aktorka nie zastanawiała się, jak miałby wyglądać jej ślub i wesele.

"Nie zawracam sobie tym głowy, nigdy nie wzięłam ślubu, jestem w związku 17 lat, więc naprawdę nie myślę o tym, jaki to miałby być ślub, pewnie kameralny znając mnie" - powiedziała na koniec.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości