Marika po latach nieobecności wraca z nową płytą. Co miesiąc będzie publikować nowy singiel

Marika wraca z nową płytą
Marika wraca z nową płytą
Źródło: MWMEDIA
Dawno niewidziana Marika wraca na salony. Po kilku latach nieobecności artystka wydaje nową płytę, która ukaże się wiosną kolejnego roku. Teraz co miesiąc będzie publikować nowy singiel. Posłuchajcie jej najnowszego utworu "Patataj".

Marika, a tak właściwie Marta Kosakowska na polskim runku muzycznym zadebiutowała 20 lat temu. W 2007 roku ukazał się jej pierwszy solowy singiel "Moje serce". Wcześniej piosenkarka występowała jako solistka w projekcie teatralnym "12 ławek" zrealizowanym w Teatrze Muzycznym w Gdyni, a także supportowała Macy Gray podczas jej koncertu w Warszawie.

Marika - kariera

Już w 2008 r. na rynku ukazał się jej debiutancki album studyjny "Plenty", który szybko trafił na wysokie miejsca listy sprzedaży. W 2009 r. artystka została nominowana do nagrody Fryderyka w kategorii Album Roku Hip-Hop/R&B, za piosenkę "Masz to". Była też nominowana w kategorii Nowa Twarz Fonografii.

W 2010 r. wydała drugi solowy album studyjny pt. "Put Your Shoes On/Off", za który również dostała nominację do Fryderyka. Występowała gościnnie z takimi artystami jak De Mono, czy Halina Frąckowiak. W 2018 r. wydała odświeżoną wersję singla "Moje serce" z okazji 10-lecia wydania debiutanckiego albumu, co było jej ostatnią aktywnością muzyczną.

W kolejnych latach Marika poświęciła się życiu prywatnemu. Przypomnijmy, że jej pierwszym mężem był Łukasz Zarębski, z którym artystka rozwiodła się na początku swojej kariery solowej. W 2016 r. Marika wyszła za mąż za Pawła Nowaka i już dwa lata później urodziła bliźnięta.

Marika wraca z nową płytą

Marika również głośno mówi w mediach o swojej wierze i religii. W 2014 r. nawróciła się i żyje zgodnie z naukami Kościoła. Fani piosenkarki długo czekali na jej muzyczny powrót i często pytali ją o to. Dopiero niedawno Marika zdecydowała, że wraca do muzyki.

Kilka dni temu w serwisie YouTube ukazała się jej najnowsza piosenka "Patataj", której możecie posłuchać na górze artykułu. Co ciekawe, artystka ma plan na siebie. Co miesiąc będzie wydawać nowy singiel, a już tej wiosny przygotowała dla swoich fanów prawdziwą gratkę.

Za kilka miesięcy ukaże się jej najnowsza płyta, a także artysta ruszy w trasę koncertową po Polsce. Będziecie czekać?

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości