Małgorzata Ohme o początkach związku. "Nie mogę słuchać tego, co mówisz, bo chciałabym cię pocałować"

Małgorzata Ohme
Małgorzata Ohme na domówce u Dowborów
Źródło: MWMEDIA
Małgorzata Ohme z partnerem Rafałem Jakóbiakiem byli gośćmi na słynnej już "Domówce u Dowborów". Długie rozmowy o życiu, miłości, dzieciach i psychologii wyjątkowo przypadły internautom do gustu. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" opowiedziała historię swojego zakochania.

We wtorek 22 lutego za pośrednictwem mediów społecznościowych Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor poprowadzili kolejny odcinek swojego internetowego cyklu. Spotkanie na żywo oglądało kilka tysięcy osób. Rozmowa szybko została okrzyknięta jedną z najlepszych, jakie poprowadziło małżeństwo. 

Małgorzata Ohme z partnerem na "Domówce u Dowborów"

Małgorzata Ohme jest jedną z najbardziej lubianych polskich dziennikarek. Otwartość na świat i psychologiczne podejście sprawiają, że jej rozmówcy z łatwością podejmują każdy zaproponowany temat. Tym razem, sama wystąpiła w roli gościa i chętnie odpowiadała na pytania Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. 

Podczas 2-godzinnej rozmowy prezenterka "Dzień Dobry TVN" opowiedziała między innymi o swoim związku i relacjach z dziećmi. Wyjaśniła, że ze względu na swoje doświadczenia z przeszłości poprosiła obecnego partnera, Rafała Jakóbiaka o sprawdzenie jej historii w Internecie jeszcze przed ich pierwszym spotkaniem. 

- Nie chodziło mi o to, że media czy coś, ja po prostu wiedziałam, że bywały takie sytuacje, gdzie ktoś mnie wygooglował i już w ogóle się nie odezwał - powiedziała Małgorzata Ohme i dodała, że nie każdemu odpowiada związek z osobą obecną w mediach.

ZAKAZANY OWOC TVN HD CLEAN
Spot TVN - Co za wiosna

Małgorzata Ohme opowiedziała o pierwszym spotkaniu z ukochanym

Rafał Jakóbiak podczas "Domówki u Dowborów" wyjaśnił, że spotkał Małgorzatę w momencie, kiedy zaakceptował samotność. 

- To był taki fenomen, że spotkałam Gosię, kiedy nie poszukiwałem nikogo. A całe życie poszukiwałem, więc może dobrze, że to był taki moment - powiedział. 

- I ja też nie poszukiwałam. Przyjechałam na luzie, na hulajnodze i w adidasach. On przyszedł taki ładny, wysoki, w sweterku i myślałam 'Boże, jaki fajny'. I tak poszło - opowiedziała Małgorzata Ohme. 

Dziennikarka podczas rozmowy nie chciała zdradzić wszystkich szczegółów swojego związku. Dała jednak duże pole do popisu wyobraźni. Wymieniła trzy opcje, spośród których tylko jedna opisuje pierwsze spotkanie. Widzowie "Domówki u Dowborów" mogli wybrać między spotkaniem podczas spaceru z psami, spotkaniem na ulicy i namierzeniem się przez aplikację randkową. 

"Domówka u Dowborów" - Małgorzata Ohme i Rafał Jakóbiak

Małgorzata Ohme wspomniała też jedną z randek z Rafałem Jakóbiakiem, na której zdecydowała się na bezpośredniość. 

- Jak siedzieliśmy na tej randce, to powiedziałam 'ej, już nie mogę słuchać tego, co mówisz, bo chciałabym cię pocałować'. (...) W życiu bym tego nie zrobiła, bo taka nie jestem, ale lubię sobie tak pogadać. I jak już wyszłam, bo przyjechałam na hulajnodze, (...) on mnie pocałował - wspominała dziennikarka.

Internautom niezwykle przypadła do gustu "Domówka u Dowborów" z udziałem Małgorzaty Ohme i Rafała Jakóbiaka. W trakcie nagrania na żywo pojawiały się setki komentarzy, a na koniec wywiadu do rozmówców dołączył się nawet Piotr Gąsowski, by powiedzieć kilka słów od siebie.

Zobacz także:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości