Joanna Trzepiecińska o powrocie do telewizji i "Mask Singer". Czym zajmowała się przez ostatnie lata?

Joanna Trzepiecińska powróciła do telewizji jako detektyw w "Mask Singer"
Joanna Trzepiecińska powróciła do telewizji jako detektyw w "Mask Singer"
Źródło: Materiał promocyjny TVN/X-NEWS
Program "Mask Singer" to nowa propozycja stacji TVN na wiosenne wieczory. W show zobaczymy aktorkę teatralną, filmową i serialową w zupełnie nowej dla siebie roli. Joanna Trzepiecińska powróciła do telewizji. W rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl opowiedziała, jak odnajduje się w show-biznesie. Jak postrzega wiek w swoim zawodzie?

"Mask Singer" to program dla fanów rozwiązywania zagadek, dobrej muzyki i tańca. To format, który zobaczymy na antenie TVN 5 marca o godz. 20.00. Na czym polega jego urok? Bawią się w nim absolutnie wszyscy! Uczestnikami są ludzie znani z show-biznesu, aktorzy, wokaliści, dziennikarze, sportowcy, a nawet politycy. Kryją się pod maskami i kostiumami. W tym show nie ma jurorów — są detektywi. Oni też mają niezły ubaw, próbując odgadnąć tożsamość występujących gwiazd. Oczywiście zagadkę rozwiązuje również publiczność. Więcej o programie i jego zasadach tutaj.

Joanna Trzepiecińska - powrót do telewizji

Joanna Trzepiecińska ma na swoim koncie wiele wybitnych kreacji aktorskich, za które pokochali ją fani. Jednak najwięcej czasu spędza w teatrze. Aktorka doskonale radzi sobie również w dubbingu. Za rolę rybki Dory w animacji Disneya "Gdzie jest Nemo?" otrzymała nagrodę dla najlepszych twórców polskiej wersji językowej w filmach animowanych. Artystka bierze udział w projektach muzycznych. O tym, co robi poza show-biznesem opowiedziała Kalinie Szymankiewicz z serwsiu cozatydzien.tvn.pl.

- Ja właśnie świadomie nie jestem człowiekiem show-biznesu. Przyklejanie mi jakiejkolwiek maski przeszkadza mi w życiu. W tym zawodzie jestem osobą, która ma stwarzać prawdopodobieństwo granych przez siebie postaci. Lubię zakładać na siebie różne maski i im bardziej odległa jest postać, którą mam zagrać od tego, kim naprawdę jestem, tym jest to dla mnie o wiele bardziej fascynujące [...] Ale zdaję sobie sprawę z tego, że jakaś część publiczności czegoś ode mnie oczekuje i wolałaby, żebym np. była ciągle z kręconymi włosami i najlepiej, żebym się nie starzała - wyznała w wywiadzie Joanna Trzepiecińska.

- Proszę się przemijaniem w ogóle nie przejmować. Każdy okres w życiu ma swoje zalety i wady. Takie mam szczęście, że uprawiam taki zawód, że potrzebne są i młode i stare, i chude i grube, i z prostymi nogami i z krzywymi. Tak że dla każdego się w tym zawodzie miejsce znajdzie - dodała.

Zobacz wideo i przejdź do dalszej części artykułu.

Joanna Trzepiecińska o udziale w "Mask Singer" i swoim wieku
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Mask Singer". Joanna Trzepiecińska zaprasza do oglądania programu. "Będzie można posłuchać dobrej muzyki"

Aktorka zapewnia, że program "Mask Singer" to rozrywka dla całej rodziny, niezależnie od wieku widzów. Każdy znajdzie coś dla siebie. W każdym odcinku publiczność i detektywi głosują na najlepszy występ. Uczestnik z najmniejszą liczbą głosów ujawnia swoją tożsamość, zdejmując maskę. A na ten moment odkrycia prawdy czekają wszyscy! Zwycięzcą programu zostaje uczestnik, którego personalia najdłużej pozostaną tajemnicą. Nagrodą jest statuetka Złotej Maski.

W wiosennej ramówce TVN znajdziecie jeszcze więcej ciekawych propozycji. Warto śledzić nowy program "Przez Atlantyk", w którym sześć gwiazd wyruszy w rejs jachtem żaglowym przez ocean. Szczegóły tutaj.

Joanna Trzepiecińska zaprasza na "Mask Singer"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Zobacz więcej:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Materiał promocyjny TVN/X-NEWS

podziel się:

Pozostałe wiadomości