Gwiazdy

Małgorzata Ohme świętuje urodziny narzeczonego. "Zabije mnie za to zdjęcie"

Gwiazdy

Autor:
Urszula
Grabowska

Prezenterka TVN i psycholożka Małgorzata Ohme niedawno się zaręczyła. Mężczyzna 28 września obchodził urodziny. Gwiazda postanowiła złożyć mu życzenia za pomocą mediów społecznościowych.

Małgorzata Ohme od 2020 roku spotyka się z Rafałem Jakóbiakiem. Mężczyzna jest biznesmenem w branży stomatologicznej. Ukochany Małgorzaty Ohme ma starszą córkę Leię. Para na ostatnim modowym evencie nie szczędziła sobie czułości na ściance. Fotoreporterzy nie mogli oderwać od nich oczu.

Małgorzata Ohme o dzieciach
Małgorzata Ohme o dzieciach

Małgorzata Ohme świętuje urodziny narzeczonego

Ukochany Małgorzaty Ohme 28 września obchodził urodziny. Z tej okazji prezenterka opublikowała na swoim profilu na Instagramie wpis, w którym składa życzenia ukochanemu.

"Zabije mnie za to zdjęcie, ale to cała prawda. Na urodziny na śniadanie kupił sobie na stacji hot-doga, bo moja kondycja fizyczna dziś słaba. Na obiad nie może liczyć, właściwie na kolację też nie. Dajmy mu, chociaż dobre słowa w tym wyjątkowym dniu urodzin. Niech świat Cię miłuje"- czytamy w poście Małgorzaty Ohme.

Małgorzata Ohme o nowym partnerze

Prezenterka Dzień dobry TVN długo ukrywała swój nowy związek. Pierwsze zdjęcie pary pojawiło się w mediach społecznościowych w ich pierwszą rocznicę związku, czyli w 2021 roku. Od tego czasu para regularnie wrzuca do sieci fotki z romantycznych wyjazdów i wspólnych randek.

Małgorzata Ohme w jednym z wywiadów dla "Twojego Stylu" zdradziła, jak poznała Rafała Jakóbiaka:

"Byłam już „popularną panią z telewizji śniadaniowej”, kiedy zalogowałam się na Tinderze. Zamiast swego zdjęcia zamieściłam symboliczną fotografię dziurki od klucza, przez którą zagląda Audrey Hepburn, i napisałam: „Zawsze zastanawiam się, co jest po drugiej stronie”. Nie spodziewałam się reakcji, bo kto napisze do kogoś bez zdjęcia. Następnego dnia odezwał się Rafał, zaczęliśmy korespondować. Poczułam, że temu mężczyźnie mogę powiedzieć najgorszą prawdę na swój temat" - powiedziała gwiazda.

Przeczytaj więcej na temat Małgorzaty Ohme, jej kariery i życia prywatnego.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczyta też o Małgosi Ohme:

Autor:Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości