Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpowiada Joannie Opoździe. Wydała oświadczenie

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wydała oświadczenie. Odpowiedziała Joannie Opoździe
Małgorzata Ostrowska-Królikowska wydała oświadczenie. Odpowiedziała Joannie Opoździe
Źródło: MW MEDIA
Antek Królikowski opublikował nagrania, na których jego była partnerka jest w zaawansowanej ciąży i płacze. Aktor potem zapewniał, że to sprawka hakerów, jednak Joanna Opozda mu nie uwierzyła i zwróciła się o pomoc do jego matki. Małgorzata Ostrowska-Królikowska przerwała milczenie i wydała w tej sprawie oświadczenie.

Joanna Opozda i Antek Królikowski kiedyś tworzyli parę idealną. Aktorzy pobrali się w sierpniu 2021 roku i chętnie opowiadali o swojej miłości w mediach. Niedługo później okazało się, że Joanna Opozda spodziewa się dziecka, a jej ciąża jest zagrożona. Sytuacji nie ułatwiały rodzinne sprawy aktorki i medialny konflikt z Dariuszem Opozdą, jednak był to dopiero początek problemów gwiazdy.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Andrzej Wrona o relacji z teściami
Andrzej Wrona o relacji z teściami

Antek Królikowski pokazał nagrania, na których płacze Joanna Opozda

Tuż przed porodem okazało się bowiem, że Antek Królikowski zostawił ciężarną ukochaną dla jej sąsiadki, z którą miał romans. Aktorzy początkowo nie komentowali tych doniesień medialnych, jednak potem coś w nich pękło. Medialną walkę Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego śledziła cała Polska. Celebrytka wyjaśniała, że jej były ukochany nagminnie ją zdradzał, a obecnie nie interesuje się synem. Antek Królikowski twierdził natomiast, że jego była żona kłamie i psuje mu dobry wizerunek, przez co traci role w kolejnych produkcjach.

Niedawno na instagramowym profilu aktora pojawiły się nagrania Joanny Opozdy z czasów, gdy była w zaawansowanej ciąży. Aktorka nagrywała wówczas pamiętniki dla swojego syna, ponieważ bała się, że nie przeżyje porodu. Chwilę po opublikowaniu tych filmików Antek Królikowski stwierdził, że to hakerzy włamali się mu na konto.

Zobacz także: Antoni Królikowski opublikował prywatne nagranie Joanny Opozdy. Teraz się tłumaczy

Joanna Opozda od razu na to zareagowała. Powiedziała, że czuje się upokorzona i nie wierzy w teorię o hakerskim włamaniu, ponieważ wysyłała nagrania za pomocą SMS-ów. Aktorka zwróciła się z prośbą o pomoc do matki swojego byłego partnera, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Gwiazda poprosiła byłą teściową, by zainterweniowała, widząc, co robi jej syn.

Polecamy: Joanna Opozda komentuje wpisy Antka Królikowskiego. "Jest mi strasznie wstyd, czuję się poniżona"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpowiada Joannie Opoździe

Małgorzata Ostrowska-Królikowska odpowiedziała, publikując na Instagramie swoje oświadczenie w tej sprawie.

"W związku z licznymi pytaniami dziennikarzy i informacjami, jakie pojawiają się w przestrzeni medialnej informuję, że nigdy nie komentowałam i nie będę komentowała prywatnych spraw mojego syna Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy" - zaczeła swój wpis.

Matka Antka Królikowskiego zaznaczyła, że nie zamierza się wtrącać w jego sprawy z Joanną Opozda, jednak z uwagi na miłość do wnuka, zrobi wszystko, by mały Vincent nie cierpiał z powodu kłócących się w przestrzeni medialnej rodziców. Zapowiedziała jednocześnie, że to jej ostatni komentarz w tej sprawie.

"Oboje są dorośli, wobec czego angażowanie osób trzecich czy social mediów do rozwiązywania konfliktów jest w mojej ocenie niepotrzebne. Wierzę, że z czasem dojrzałość weźmie górę nad emocjami, Antoni i Joanna znajdą sposób i ułożą wzajemne relacje, mając na względzie fakt, że najważniejszym w tej sytuacji powinno być dobro ich dziecka. Kocham swojego wnuka Vincenta ogromnie i ze swojej strony zrobię wszystko, by wzrastał w miłości i spokoju, czego dowodem jest m.in. powstrzymanie się od publicznego komentowania prywatnych spraw jego rodziców. Jednocześnie informuję media, że to mój jedyny i ostatni komentarz w sprawie" - napisała Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Oświadczenie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej
Oświadczenie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej
Oświadczenie Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej
Źródło: Screen IG

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości