Natalia Szroeder zaśpiewała piosenkę z młodszym bratem. Pójdzie w jej ślady?

Autor:
Aleksandra
Czajkowska

Natalia Szroeder jest znaną polską wokalistką. Teraz na jej instagramowym profilu pojawiło się nagranie z młodszym bratem Stanisławem. Internauci zastanawiają się, czy pójdzie w ślady starszej siostry. Zobaczcie to nagranie.

Natalia Szroeder - kim jest?

Natalia Szroeder jest znaną polską artystą. Na polskiej scenie muzycznej gości już od prawie 10 lat. W 2012 r. wydała swój debiutancki singiel "Jane", a już w 2016 r. na rynku ukazała się jej pierwsza solowa płyta "Natinterpretacje".

Do jej najbardziej znanych przebojów należą m.in. "Zamienię cię", "Powinnam", "Para", "Pestki" czy "Początki". Prywatnie od kilku lat związana jest z raperem Quebonafide, jednak para nie afiszuje się ze swoim uczuciem w mediach.

Piosenkarka wywodzi się z bardzo muzykalnej rodziny. Jej siostra Marcelina oraz bracia — Stanisław i Melchior założyli zespół Rusland Trio. Mama wokalistki występuje w ludowej grupie Modraki, której założycielem był jej dziadek — Waldemar Kapiszka.

Jacek Jelonek ma jedną żelazną zasadę - jaką?
Jacek Jelonek ma jedną żelazną zasadę - jaką? Jacek Jelonek w wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl opowiada czy czyta komentarze na swój temat. Źródło: Co za Tydzień

Natalia Szroeder chwali się młodszym bratem

Teraz Natalia pokazała rozczulające nagranie z bratem. Na Instagramie dodała wideo, na którym Stanisław gra na pianinie piosenkę zespołu Coldplay, a Natalia ją śpiewa.

"Staś nauczył się jednej z piękniejszych piosenek COLDPLAY!!! No i mamy pianino od niedawna" - napisała.

Na nagraniu rodzeństwu towarzyszą też dwa pupile. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy bliskich i fanów wokalistki.

"Boże, jak pięknie", "Wzruszyłam się", "Piękne wykonanie", "Kocham tę piosenkę", "Poproszę więcej takich nagrań!", "Magiczne" - pisali.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Kurczewski/TVN

Pozostałe wiadomości