Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński o porannym wstawaniu. Marcin Prokop wysłał zabawny SMS

Jesienna ramówka TVN. Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński
Jesienna ramówka TVN. Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński
Źródło: MWMEDIA
Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński zostali nową parą prowadzących "Dzień dobry TVN". W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą powiedzieli, co dla nich oznacza poranne wstawanie i jaką wiadomość otrzymał nowy prezenter od Marcina Prokopa.

Już od kilku dni w mediach pojawiały się pogłoski o nowej parze prowadzących "Dzień dobry TVN". Wszystko oficjalnie zostało potwierdzone w czwartek 25 sierpnia podczas jesiennej ramówki TVN. Marcin Prokop, który prowadził event powitał na scenie Małgorzatę Rozenek-Majdan i Krzysztofa Skórzyńskiego.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński nowymi prowadzącymi "Dzień dobry TVN"

Małgorzata Rozenek-Majdan powiedziała, że spełniono się jej jedno z najważniejszych marzeń i dodała:

"Mam ogromną nadzieję czerpać z doświadczenia zawodowego Krzysztofa i jego obycia w studio. Powiedziałam, że Krzysztof jest jak Radzio. Daje mi poczucie bezpieczeństwa" - powiedziała.

Po wszystkim nowa para prowadzących w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą dla cozatydzien.tvn.pl powiedziała, o porannym wstawaniu.

Zobacz całą rozmowę:

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński o porannym wstawaniu
Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński o porannym wstawaniu
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Krzysztof Skórzyński dostał wiadomość od Marcina Prokopa

Małgorzata Rozenek-Majdan wyznała, że dla niej nie jest to problemem, ponieważ codziennie wstaje wcześnie.

- To jest akurat moja pora dnia. To, że ja marzyłam o "Dzień dobry TVN" wynika z tego, że mi się to wszystko w tej układance układa. Kocham budzić się rano, mam wtedy dużo energii. Wieczór jest takim momentem, w którym skupiam się na swojej rodzinie, a poranek jest takim momentem, w którym jestem dla świata. Od dłuższego czasu przygotowuję również swoje ciało do wyzwań, którym towarzyszy poranne wstawanie, po to, żeby państwo nie odczuli tego, że jest rano, bo my jesteśmy z Krzysztofem od tego, żebyście wy czerpali od nas energię i wybudzili się łatwiej i przyjemniej - powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan.

Krzysztof Skórzyński podzielił się natomiast ciekawą historią wiadomości, którą otrzymał od Marcina Prokopa.

- Pierwszym SMS-em, którego dostałem w momencie, kiedy dołączyliśmy do grona redakcji "Dzień dobry TVN", była wiadomość od Marcina Prokopa, która brzmiała: "Stary, witaj w spółdzielni Świt", więc tak, jesteśmy gotowi na to, będziemy trenować to poranne wstawanie i widzimy się w "Dzień dobry TVN" - dodał.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości