Małgorzata Rozenek-Majdan o spełnieniu. Kiedy poczuła się z siebie dumna? [TYLKO U NAS]

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan o zawodowym spełnieniu. Kiedy poczuła się z siebie dumna?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Małgorzata Rozenek-Majdan nie zwalnia tempa i od lat sięga po coraz to nowsze zawodowe wyzwania. Jednak to nie ze względu na sławę czuje się kobietą spełnioną. Gwiazda jest w końcu nie tylko osobą publiczną, ale przede wszystkim: mamą i żoną. W rozmowie z Dagmarą Olszewską gwiazda wyznała, co sprawia, że czuje się z siebie dumna. Wyjawiła ponadto, w jaki sposób się relaksuje. Wymieniła kilka niezbędnych elementów, bez których nie wyobraża sobie odpoczynku.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Ma na koncie kilka programów rozrywkowych, w tym prowadzenie show "Projekt Lady" czy wychodzenie poza swoją strefę komfortu w produkcji "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Małgorzata Rozenek-Majdan realizuje się również w życiu prywatnym: jest dumną mamą i żoną, a ponadto angażuje się w działalność na rzecz łatwiejszego dostępu do procedury in vitro.

Małgorzata Rozenek-Majdan o swoim sposobie na odpoczynek

Lista osiągnięć Małgorzaty Rozenek-Majdan jest całkiem długa i można w związku z tym wywnioskować, że gwiazda raczej nie narzeka na nadmiar wolnego czasu. W związku z tak intensywnym trybem pracy odpoczynek odgrywa kluczową rolę w procesie regeneracji i bez niego funkcjonowanie byłoby w zasadzie niemożliwe. Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z Dagmarą Olszewską zdradziła, w jaki sposób resetuje się po trudnym dniu.

- Właśnie oglądając na przykład jakieś ciekawe produkcje filmowe albo serialowe, uwielbiam spędzać ten czas z rodziną w dresie, na kanapie, bez make-upu. To regeneruje mnie najbardziej — wyznała.

W dalszej części rozmowy gwiazda została zapytana o to, czy są produkcje, które w jakiś sposób na stałe związały się z jej życiem, a powrót do nich przywołuje konkretne wspomnienia. Okazuje się, że tak.

- Pamiętam dokładnie, na jakim etapie swojego życia byłam, oglądając "Gladiatora" czy "Władcę Pierścieni". Pamiętam dokładnie, jakie emocje budziła we mnie "Pretty Woman" albo serial "Friends". Pamiętam też ogromne poruszenie, kiedy obejrzałam po raz pierwszy "Grę o tron" i późniejszą kontynuację "Rodu Smoka". Więc oczywiście, że kojarzy mi się moje życie z pewnymi produkcjami filmowymi — powiedziała.

Małgorzata Rozenek-Majdan wyznała, która z postaci jest najbliższa jej sercu i w którą mogłaby się wcielić, gdyby miała taką możliwość. Wybór był oczywisty.

- Oczywiście Jennifer Aniston, czyli Rachel z "Friends". To była moja ukochana postać w tym serialu i bardzo lubię ją za żywiołowość, pozytywne podejście do świata i na pewno bardzo mi się podobała ta rola — wyjaśniła.

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan
Źródło: MWEDIA

Małgorzata Rozenek-Majdan o zadowoleniu z samej siebie. Kiedy czuje dumę?

Małgorzata Rozenek-Majdan na swojej zawodowej liście ma dosyć dużo i to całkiem różnych medialnych wyzwań. Ma za sobą nie tylko prowadzenie programu "Projekt Lady", ale również współprowadzenie porannego pasma "Dzień Dobry TVN". Świetnie sprawdziła się również w nieoczywistych wyzwaniach w show "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Czy na co dzień czuje się spełniona?

Ja się czuję spełniona i się czuję spełniona od dawna i w ogóle nie łączę tego z rozpoznawalnością lub jej brakiem. Ja się czuję spełniona przede wszystkim jako kobieta. Po drugie jestem bardzo spełniona jako mama. Jestem bardzo szczęśliwą żoną i jak spełnisz się w takiej sferze rodzinnej, to dużo łatwiej jest to spełnienie zawodowe. I na pewno czuję się szczęśliwa i również doceniona
- powiedziała w rozmowie z Dagmarą Olszewską.

W dalszej części rozmowy padło pytanie o to, czy pamięta moment, w którym pomyślała, że jest z siebie dumna. Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywała, że nie było to związane z życiem zawodowym.

Za każdym razem jak rodziłam swoje dzieci, na ślubie z moim mężem i wiem, że może to zabrzmieć nieszczerze, ale tak jest. Ja naprawdę to poczucie dumy z bycia mną odczuwam najczęściej w takiej korelacji z moją rodziną
- dodała.

Małgorzata Rozenek-Majdan nieco więcej opowiedziała o zawodowych marzeniach. Przyznała, że z perspektywy czasu nie żałuje żadnej nieprzyjętej propozycji, bowiem jej kariera dotychczas układała się zgodnie z planem.

- Marzeń zawodowych mam tak dużo, że bardzo bym chciała, żeby starczyło mi czasu, żeby je wszystkie zrealizować. Tylko ja te marzenia lubię nazywać planami i plany mają zawsze swój termin realizacji i dzięki temu planowaniu dużo łatwiej mi później wdrażać to w życie. [...] Moje życie zawodowe zawsze układało się tak, że to, co sobie zaplanowałam, się realizowało. Nie ma takich propozycji, które odrzuciłabym i teraz bym żałowała. Raczej cieszę się, że dokonałam tych, a nie innych wyborów — powiedziała.

Małgorzata Rozenek-Majdan na planie programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"
Małgorzata Rozenek-Majdan na planie programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"
Źródło: x-news
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości