Małgorzata Rozenek-Majdan stylizuje męża? "Pokazuje mu swoje pomysły"

Jak ubierają się Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan?
Jak ubierają się Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan?
Źródło: MWMEDIA
Małgorzata Rozenek-Majdan starannie przygotowuje się do każdego oficjalnego wyjścia. Tego samego nie można odmówić jej mężowi. Radosław Majdan coraz śmielej przełamuje klasyczną elegancję. Czy jego żona podpowiada mu, jak ma się ubierać? W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl gwiazda wyjaśniła, czy specjalnie dopasowuje garderobę ukochanego do swojej.

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to idealnie dobrana para pod względem wyglądu i stylizacji? Wśród par panuje moda na dopasowanie swoich outfitów. Chłopak i dziewczyna ubierają tak samo zaprojektowane dresy lub inne stroje, chcąc tym podkreślić to, że stanowią uroczą parę. Na końcu artykułu przekonacie się, że cała rodzina prezenterki bardzo często ubiera się w podobny sposób.

Małgorzata Rozenek-Majdan stylizuje męża? "Pokazuje mu swoje pomysły"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan o modzie i stylizacjach męża

Małgorzata Rozenek-Majdan docenia gust męża. Wyjaśniła jednak, że choć czasami zdarza się, że dzieli się z nim swoimi inspiracjami, to Radosław Majdan jest bardzo samodzielny w doborze stylizacji.

Radosław tak jak ja bardzo lubi modę. Tak samo jak mnie sprawia mu przyjemność dobierania swoich outfitów. On sam realizuje swoje wizje. Bardzo rzadko konsultujemy się, chociaż ja pokazuje czasami Radosławowi moje pomysły
- zdradziła przed kamerą cozatydzien.tvn.pl.

Gwiazda podkreśliła w rozmowie z Aleksandrą Głowińską to, że to "modowe" dopasowanie przyszło im naturalnie z czasem.

- To jest trochę tak, że jak w życiu jest człowiek dopasowany, to w strojach też tak automatycznie zaczyna się dopasowywać — stwierdziła żona Radosława Majdana.

Małgorzata Rozenek-Majdan lubi zaskakiwać. Radosław Majdan przełamuje klasykę

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Nowa współprowadząca "Dzień dobry TVN" często zaskakuje swoimi kreacjami. Jest bardzo pomysłowa i współpracuje ze stylistami, którzy nie boją się wyzwań. Na balu Fundacji TVN wyglądała jak bogini. Nie wszystkim spodobała się jej suknia, ale w jej obronie stanęła nawet Agnieszka Włodarczyk.

"Ktoś się postarał, wymyślił coś oryginalnego, co zapadnie w pamięci na długo" - napisała o kreacji Małgorzaty Rozenek-Majdan.

Prezenterka lubi odsłaniać ramiona. Dobrze czuje się w sukniach do samej ziemi, z różnego rodzaju falbanami. Z kolei jej mąż docenia prostotę. Ostatnio zdarza mu się przełamywać klasykę oryginalnymi dodatkami. Zobaczcie poniżej, jak wyglądał w marynarce o odcieniu królewskiej czerwieni.

Poniżej kilka zdjęć całej rodziny Rozenek-Majdan. Rodzice i ich dzieci solidaryzowali się w podobnych stylizacjach m.in. z Ukraińcami, reprezentacją Polski w piłce nożnej czy ze społecznością LGBT.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości