Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała fragmenty nagrania ze ślubu. "Nasze pierwsze parę lat"

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała nagranie z mężem
Źródło: JAROSŁAW ANTONIAK/MWMEDIA
Małgorzata Rozenek-Majdan postanowiła uczcić tegoroczne walentynki wyjątkowym filmikiem. Pokazała w nim pierwsze zdjęcia z Radosławem Majdanem, a także niepublikowane wcześniej fragmenty nagrań z ich ślubu. Internauci są zachwyceni.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan świętowali tegoroczne święto zakochanych w domowym zaciszu. Prowadząca program "Projekt Lady" pochwaliła się na Instagramie pięknym bukietem skomponowanym z różowych kwiatów, który dostała prosto do łóżka od swojego męża.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała poruszający filmik

Żona Radosława Majdana również przygotowała dla niego małą walentynkową niespodziankę. Niedługo później na Instagramie pojawiło się kilkuminutowe nagranie, na którym widzimy pierwsze zdjęcia pary, fragmenty ich wspólnych nagrań, a także niepublikowane wcześniej fragmenty nagrań z ich ślubu.

Do całego nagrania Małgorzata Rozenek-Majdan podłożyła podkład muzyczny. Wykorzystała do tego piosenkę z filmu "Narodziny gwiazdy" - "Always Remember Us This Way", w wykonaniu Lady Gaga. Do postu dodała krótki opis:

"Włącz dźwięk i zobacz... Nasze pierwsze parę lat… A najlepsze dopiero przed nami" - czytamy.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów, którzy byli wzruszeni tym wyznaniem miłości.

"Czy tylko ja się popłakałam na tym nagraniu?", "Wasze uczucie jest po prostu piękne", "Chyba każdy chciałby przeżyć taką miłość", "Słowa są zbędne, wszystko widać na nagraniu", "Piękny i wzruszający filmik", "Przy tej muzyce ciary na całym ciele" - czytamy.

Zobacz wideo:

Sylwia Graff o relacjach z pozostałymi Żonami Miami
Sylwia Graff o relacjach z pozostałymi Żonami Miami
Sylwia Graff w szczerej rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o swojej relacji z pozostałymi uczestniczkami programu „Żony Miami".
Źródło: Co za Tydzień

Małgorzata Rozenek-Majdan - rodzina

Przypomnijmy, że Małgorzata Rozenek-Majdan spotyka się z byłym piłkarzem od 2013 r. Ich związek wywołał niezwykłe poruszenie w mediach i był szeroko komentowany. Para na przekór przeciwnościom przetrwała ten czas, a w 2016 r. stanęli na ślubnym kobiercu.

Prowadząca "Projekt Lady" była już wcześniej dwukrotnie zamężna. Jej pierwszym wybrankiem był prawnik Łukasz Bukaczewski, jednak małżeństwo zakończyło się rozwodem. W 2003 r. Małgorzata Rozenek-Majdan wyszła za mąż za aktorka Jacka Rozenka, z którym doczekała się dwóch synów - 16-letniego Stanisława i 12-letniego Tadeusza.

W czerwcu 2020 r. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan powitali na świecie swojego synka Henryka.

Zobacz również:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: JAROSŁAW ANTONIAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości