Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała nogę w gipsie. Zdradziła, w jaki sposób doszło do wypadku

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan
Źródło: x-news
Małgorzata Rozenek-Majdan żadnych wyzwań się nie boi! Na każdym kroku udowadnia, że sport to jej drugie imię — w końcu dba o sylwetkę, a w siłę i sprawność wkłada sporo pracy. Prezenterka pochwaliła się właśnie, że jedna ze sportowych przygód nie zakończyła się najlepiej i wraz z mężem musiała udać się do szpitala.

Małgorzata Rozenek-Majdan od wielu lat jest obecna w polskim show-biznesie. Rozpoznawalność przyniósł jej program "Perfekcyjna Pani Domu", a show "Projekt Lady" tylko ugruntowało jej pozycję w przemyśle telewizyjnym. Niedługo na antenie stacji TVN zadebiutuje nowy program z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan, w którym to gwiazda sprawdzi się w różnych zaskakujących zadaniach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

PRESSJUNKETDDTVN_CZT_ROZENEK_OMENAA
Małgorzata Rozenek-Majdan o przyjaźni z Omeną Mansah
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan trafiła do szpitala

Małgorzata Rozenek-Majdan spełnia się zawodowo, a ponadto jest dumną mamą i żoną. Jednocześnie nieustannie dba o sylwetkę, w którą włożyła sporo pracy. Gwiazda chwali się nagraniami zrealizowanymi na siłowni i nie ma co tu kryć — tego, jak wygląda, można jej zdecydowanie pozazdrościć.

Jednak nie we wszystkich dyscyplinach sportowych prezenterka czuje się jak ryba w wodzie. Właśnie pochwaliła się nagraniem, na którym uwieczniono to, jak radziła sobie na nartach biegowych. Trzeba przyznać, że nie było łatwo. Małgorzata Rozenek-Majdan sama przyznała, że najtrudniej było utrzymać równowagę. Jej utrata wiązała się ze sporymi konsekwencjami, o czym przekonała się sama zainteresowana. Gwiazda po jednym z upadków trafiła do szpitala. Uderzenie w kolano było na tyle silne, że nogę trzeba było usztywnić przy pomocy gipsu!

"Sport to zdrowie. Od jutra zaczynam rehabilitację" - napisała pod nagraniem.

Na nagraniu widzimy, jak Małgorzata Rozenek-Majdan szaleje na nartach biegowych w różnej maści kolorowych stylizacjach. Dołączono ponadto filmy ze szpitala i tak oto dowiadujemy się, w jakich okolicznościach prezenterce założono gips. Zgodnie z nagraniem wydaje się, że usztywnienie zostało zdjęte, a, jak sam opis wskazuje, teraz przyszedł czas na z pewnością żmudną rehabilitację.

Małgorzata Rozenek-Majdan w nowym show!

Małgorzata Rozenek-Majdan z pewnością nie boi się wyzwań, o czym świadczyć będzie nowy program z udziałem prezenterki. W programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" gwiazda podejmować będzie wyzwania rzucane jej przez osoby ze świata sportu, filmu czy dziennikarstwa. Mężczyźni ci stają się równocześnie jej rywalami i również muszą sprawdzić się w wybranej dyscyplinie.

"Sport jest tutaj jedynie pretekstem do sprawdzenia różnic płci, bo często mówi się, że to kobiety są płcią słabszą, a my chcemy udowodnić, że płcie są równe i zobaczymy, kto okaże się słabszy" - mówiła Małgorzata Rozenek-Majdan na kanapach "Dzień Dobry TVN".

Prezenterka podejmie się ekstremalnych wyzwań: między innymi wspinaczki skałkowej czy pływania w lodzie.

"Moment, w którym decydowałam się na ten program, to był moment wielkiej euforii. W programie po raz pierwszy wspinałam się na skałki. Wszystko, co tam robimy, robimy naprawdę. Niczego nie udajemy [...]. Nie mam wpływu na nic, ani na dyscyplinę, ani na mężczyznę, który rzuca mi wyzwanie. [...] Dopiero dzięki nagraniu na ekranie dowiaduje się, co mnie czeka. I ja i mój przeciwnik mamy wtedy cztery tygodnie na przygotowanie się. Bardzo często jest tak, że naprawdę robimy to po raz pierwszy w życiu i bardzo intensywnie przygotowujemy się do tych zadań" - tłumaczyła gwiazda.

Dla Małgorzaty Rozenek-Majdan udział w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" to wielka próba zmierzenia się nie tylko z przeciwnikami, ale przede wszystkim z własnymi ograniczeniami i strachem. Czy znajdzie w sobie ducha rywalizacji i zatriumfuje, czy może ponownie usłyszymy jej kultowe już powiedzenie "Nie zrobię czelendżu!"...? Odpowiedź już wiosną w TVN!

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości