Zaskakujący wybór Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Te święta będą wyjątkowe

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Źródło: MWMEDIA
Małgorzata Rozenek-Majdan zaskoczyła fanów swoim najnowszym postem w sieci. Gwiazda pokazała wideo, na którym wraz z najbliższymi jest w drodze na samolot. Jaki kierunek podróży obrali?

Małgorzata Rozenek-Majdan to znana prezenterka i osobowość telewizyjna. Gwiazda chętnie dzieli się swoim życiem na platformach społecznościowych. Za pośrednictwem konta na Instagramie prezenterka wprowadza obserwatorów w tajniki swojej pracy. Nie unika również wyrażania opinii na tematy o znaczeniu społecznym.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Małgorzata Rozenek-Majdan o pracy w telewizji
Małgorzata Rozenek-Majdan o pracy w telewizji
Małgorzata Rozenek-Majdan o pracy w telewizji

Małgorzata Rozenek-Majdan z rodziną wyjeżdżają na święta

Małgorzata Rozenek-Majdan za pośrednictwem konta na Instagramie podzieliła się z fanami decyzją o wyjeździe, na który zdecydowała się wraz z najbliższymi w te święta Bożego Narodzenia. Na opublikowanym przez gwiazdę wideo widzimy jak prezenterka wraz z Radosławem Majdanem i synem Heniem jedzie po ruchomych schodach w drodze na samolot.

"Jedziemy na wycieczkę, wzięliśmy myszkę w teczkę. Chociaż bardziej Henio wziął myszkę na walizkę. Ahoj przygodo!" - napisała.

W dalszej części opublikowanego przez gwiazdę nagrania możemy zobaczyć, że Małgorzata Rozenek-Majdan razem z najbliższymi zdecydowali się spędzić święta w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wielu fanów prezenterki zareagowało na jej decyzję pozytywnie, zostawiając pod opublikowanym przez nią wideo dużo pozytywnych komentarzy.

"Super pobytu kochani" - m.in. pisali fani.

Kiedy emisja nowego programu Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi nowy program o nazwie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Jest to emocjonująca produkcja, w której prezenterka będzie musiała stawić czoła ekstremalnym wyzwaniom rzuconym przez sześciu mężczyzn z różnych dziedzin - sportu, filmu czy dziennikarstwa. Każdy z nich stanie się jej rywalem, a jednocześnie musi sam wykazać się w wybranej dyscyplinie, która powinna być odległa od jego zawodowej specjalizacji czy uprawianego sportu.

Małgorzata Rozenek-Majdan będzie miała cztery tygodnie na przygotowanie się do zadania, które będzie dla niej zupełnie nowe i ekstremalne. Podczas tego procesu będzie wspierana przez psychologa sportowego oraz wykwalifikowanych trenerów. Wszystko to odbędzie się w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, z intensywnymi treningami i bez żadnej taryfy ulgowej. Po tym okresie przygotowań, stanie do emocjonującego pojedynku z rywalem.

Celem programu jest pokazanie, jak Małgorzata Rozenek-Majdan radzi sobie z wyzwaniami, zmaga się z własnymi słabościami, lękami i czy jest w stanie podjąć walkę o zwycięstwo. Produkcja ma być pełna emocji, napięcia i niezwykłej rywalizacji.

Emisja programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" rozpocznie się wiosną na antenie TVN.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości