Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z czołowych gwiazd TVN. Co wiemy o jej życiu?

Aktualizacja:
Autor:
Ewa
Podleśna-Ślusarczyk,
Kamila
Jamrożek
Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najbarwniejszych postaci w świecie show-biznesu, która wzbudza ogromne emocje fanów. Małżeństwo z Jackiem Rozenkiem, a później byłym partnerem Dody, Radkiem Majdanem, śledzili wszyscy. Małgorzata doczekała się trojga dzieci, a obecnie można ją oglądać w programie "Projekt Lady". Co wiemy o jednej z czołowych gwiazd TVN?

Małgorzata Rozenek-Majdan to znana prezenterka telewizyjna i jurorka wielu programów stacji TVN. Najpopularniejsze z nich to "Perfekcyjna Pani Domu" i "Projekt Lady". Była żoną znanego aktora, a obecnie tworzy zgraną parę z byłym bramkarzem Radosławem Majdanem. Prowadziła wiele uwielbianych przez widzów programów. Co wiemy o jej życiu?

Małgorzata Rozenek-Majdan – wiek, rodzina, kariera

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła się w 1978 r. w Warszawie. Od 9. roku życia uczęszczała do szkoły baletowej, którą skończyła w wieku 19 lat, jednak to jej młodszy o 5 lat brat, Michał, rozpoczął karierę światową w balecie, a ona poszła zupełnie inną drogą. Ukończyła prawo na Uniwersytecie Warszawskim, a później została doktorantką.

W latach 2007-2012 występowała gościnnie w wielu programach kobiecych. Dopiero od 2012 r. związała się na stałe z telewizją TVN. To właśnie wtedy, wraz z programem "Perfekcyjna Pani Domu" Małgorzata bardzo szybko stała się sławna. Jej test białej rękawiczki znali wszyscy, a wiele kobiet po obejrzeniu jej programów, zupełnie inaczej spojrzało na kwestię czystości w domu i planowania swojej przestrzeni. 

Małgorzata Rozenek kupuje prezenty przez cały rok
Małgorzata Rozenek kupuje prezenty przez cały rok Małgorzata Rozenek opowiedziała, jakie błędy popełnia podczas kupowania prezentów. Źródło: Co za Tydzień

Kolejne lata przyniosły jej kolejne, równie interesujące programy. Pełniła funkcję jurorki w programie "Bitwa o dom”, także "Projekt Runway". Prowadziła także programy takie jak: "Piekielny hotel” i "Projekt Lady” – który od 2016 r. nadal emitowany jest na antenie stacji TVN. 

Małgorzata Rozenek-Majdan współpracowała także z anteną TVN Style i tam z kolei wzięła udział w takich produkcjach, jak: Poczuj się jak Małgosia Rozenek, Warszat urody i W Twoim stylu, a ostatnio w Rozenek cudnie chudnie.

Jej udział wraz z mężem, Radosławem Majdanem, w formacie "Azja Express" przeszedł do historii programu, a zabawne powiedzenia, których używała w jego trakcie, na stałe weszły do słownika wielu Polaków.

Kolejne lata przyniosły kolejne wspólne produkcje, takie jak "Iron Majdan".

Małgorzata Rozenek-Majdan - książki

Małgorzata Rozenek-Majdan wydała także kilka publikacji. "Perfekcyjna pani domu. Poradnik" (2013), "Perfekcyjny ogród. Poradnik" (2014), Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu (2014) Jak dbać o siebie perfekcyjnie (2015), Perfekcyjny organizer (2016), Perfekcyjne maniery (2016) i Perfekcyjny ślub (2017). Wydała też dwie książki nakładem Wydawnictwa Prószyński Media: In vitro. Rozmowy intymne (2019) i Świadoma mama. Praktyczna wiedza i porady (2020).

Zobacz wideo: Małgorzata o relacjach z Jackiem Rozenkiem

Małgorzata Rozenek o relacjach z Jackiem Rozenkiem
Małgorzata Rozenek o relacjach z Jackiem Rozenkiem Małgorzata Rozenek w rozmowie z Cezarym Wiśniewskim o synach i relacjach z Jackiem Rozenkiem. Źródło: Co za Tydzień

Małgorzata Rozenek-Majdan - filmy

W 2021 miały premierę filmy, w który zagrała Małgorzata Rozenek-Majdan. W filmie "Druga połowa", w którym wcieliła się w dziennikarkę Olę, a w produkcji "Miłość, seks & pandemia" zagrała jedną z głównych ról jako fotografka Nora.

Małgorzata Rozenek-Majdan – związki, mężowie

Małgorzata Rozenek-Majdan w czasach studenckich wyszła za mąż za prawnika Łukasza Bukaczewskiego, jednak małżeństwo zakończyło się rozwodem. 

W 2003 r. ponownie wyszła za mąż, tym razem za aktora Jacka Rozenka, z którym ma dwóch synów, Stanisława i Tadeusza. To małżeństwo również nie przetrwało próby czasu i w 2013 roku para rozwiodła się. Po rozwodzie Małgosia pisała tak:

"Trzeba uczciwie przyznać, że to jest porażka mojego życia, niezależnie od tego, jakie relacje stworzymy z Jackiem, jak dobre one są i będą. To jest porażka".

Małgorzata i Jacek bardzo świadomie podeszli do tematu rozwodu. Przeprowadzili z dziećmi wiele rozmów, by pomóc im przejść przez ten najtrudniejszy okres. Postanowili nawet zamieszkać w tym samym budynku, choć w oddzielnych mieszkaniach, by chłopcy mieli nieograniczony dostęp do obojga rodziców. 

Od 2013 r. Małgosia związała się z Radosławem Majdanem. Początkowo nikt nie wierzył w doniesienia, jakoby gwiazda TVN związała się z byłym partnerem Dody, ale po jakimś czasie, przyznali się publicznie, że są parą. Poznali się na premierze, do dziś Gosia wspomina, że gdy Radosław podszedł do niej porozmawiać, od razu zauważyli to fotoreporterzy. Ostrzegła go wówczas, że zaraz uczynią go w prasie jej trzecim mężem, na co miał jej odpowiedzieć tak:

"Dobra, ja też miałem dwie żony, więc do trzech razy sztuka".

Oboje stwierdzili, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Para dość długo ukrywała łączące ich uczucie, oficjalnie po raz pierwszy wystąpili na balu TVN w 2014 r. W grudniu 2014 r. drugiego dnia świąt Radosław oświadczył się Małgosi. Trzy lata później przysięgli sobie miłość i urządzili wielkie wesele, a w 2020 r. spełniło się ich wielkie marzenie, zostali rodzicami syna, Henryka.

Małgorzata Rozenek-Majdan – dzieci

Małgorzata Rozenek-Majdan ma trzech synów: Stanisława (ur. 4 czerwca 2006) i Tadeusza (ur. 24 maja 2010), których ojcem jest aktor Jacek Rozenek. Oraz syna Henryka (ur. 10 czerwca 2020), owoc miłości ze związku z Radosławem Majdanem.

Prezenterka telewizyjna kilka lat temu przyznała, że nie mogła mieć dzieci i korzystała z pomocy lekarzy i współczesnej medycyny, czyli metody in vitro. Dzięki jej deklaracji i wspierania osób bezpłodnych wykonała ogromną pracę na rzecz rodzin, borykających się z takim właśnie problemem. -

"Chciałam, by rozmowa o in vitro była prowadzona bez obarczania jej problemami natury etycznej. To, co najbardziej szokujące i bolesne, to fakt, że w trakcie rozmów na ten temat pojawia się wiele nieprawdziwych informacji. Trzeba to odczarować, pokazać jak naprawdę wygląda ta procedura i pomóc parom, które w ten sposób starają się o dziecko i borykają się z wieloma problemami" – mówiła w jednym z wywiadów.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie wstydziła się przyznać, że problem z płodnością leży po jej stronie, ale nigdy żaden partner nie dał jej tego odczuć i przy ogromnym wsparciu, może obecnie cieszyć się z bycia mamą aż trzech synów. 

Jej najstarszy syn Stanisław ma smykałkę do projektowania i jego mama w mediach społecznościowych chwali się czasem kreacjami, które wychodzą spod jego ręki.

Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi
Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi Źródło: MWMEDIA

Małgorzata Rozenek-Majdan – Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan prowadzi oficjalny profil na Instagramie, na którym dzieli się z fanami informacjami na temat swojego życia osobistego. Jej nick to @m_rozenek.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Ewa Podleśna-Ślusarczyk, Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości