Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z czołowych gwiazd TVN. Co wiemy o jej życiu?

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan
Źródło: MWMEDIA
Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najbarwniejszych postaci w świecie show-biznesu, która wzbudza ogromne emocje fanów. Małżeństwo z Jackiem Rozenkiem, a później byłym partnerem Dody, Radkiem Majdanem, śledzili wszyscy. Małgorzata doczekała się trojga dzieci, a obecnie można ją oglądać w programie "Projekt Lady". Co wiemy o jednej z czołowych gwiazd TVN?

Małgorzata Rozenek-Majdan to znana prezenterka telewizyjna i jurorka wielu programów stacji TVN. Najpopularniejsze z nich to "Perfekcyjna Pani Domu" i "Projekt Lady". Była żoną znanego aktora, a obecnie tworzy zgraną parę z byłym bramkarzem Radosławem Majdanem. Prowadziła wiele uwielbianych przez widzów programów. Co wiemy o jej życiu?

Małgorzata Rozenek-Majdan – wiek, rodzina, kariera

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła się w 1978 r. w Warszawie. Od 9. roku życia uczęszczała do szkoły baletowej, którą skończyła w wieku 19 lat, jednak to jej młodszy o 5 lat brat, Michał, rozpoczął karierę światową w balecie, a ona poszła zupełnie inną drogą. Ukończyła prawo na Uniwersytecie Warszawskim, a później została doktorantką.

W latach 2007-2012 występowała gościnnie w wielu programach kobiecych. Dopiero od 2012 r. związała się na stałe z telewizją TVN. To właśnie wtedy, wraz z programem "Perfekcyjna Pani Domu" Małgorzata bardzo szybko stała się sławna. Jej test białej rękawiczki znali wszyscy, a wiele kobiet po obejrzeniu jej programów, zupełnie inaczej spojrzało na kwestię czystości w domu i planowania swojej przestrzeni. 

Małgorzata Rozenek kupuje prezenty przez cały rok
Małgorzata Rozenek opowiedziała, jakie błędy popełnia podczas kupowania prezentów.
Źródło: Co za Tydzień

Kolejne lata przyniosły jej kolejne, równie interesujące programy. Pełniła funkcję jurorki w programie "Bitwa o dom”, także "Projekt Runway". Prowadziła także programy takie jak: "Piekielny hotel” i "Projekt Lady” – który od 2016 r. nadal emitowany jest na antenie stacji TVN. 

Małgorzata Rozenek-Majdan współpracowała także z anteną TVN Style i tam z kolei wzięła udział w takich produkcjach, jak: Poczuj się jak Małgosia Rozenek, Warszat urody i W Twoim stylu, a ostatnio w Rozenek cudnie chudnie.

Jej udział wraz z mężem, Radosławem Majdanem, w formacie "Azja Express" przeszedł do historii programu, a zabawne powiedzenia, których używała w jego trakcie, na stałe weszły do słownika wielu Polaków.

Kolejne lata przyniosły kolejne wspólne produkcje, takie jak "Iron Majdan".

Małgorzata Rozenek-Majdan - książki

Małgorzata Rozenek-Majdan wydała także kilka publikacji. "Perfekcyjna pani domu. Poradnik" (2013), "Perfekcyjny ogród. Poradnik" (2014), Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu (2014) Jak dbać o siebie perfekcyjnie (2015), Perfekcyjny organizer (2016), Perfekcyjne maniery (2016) i Perfekcyjny ślub (2017). Wydała też dwie książki nakładem Wydawnictwa Prószyński Media: In vitro. Rozmowy intymne (2019) i Świadoma mama. Praktyczna wiedza i porady (2020).

Zobacz wideo: Małgorzata o relacjach z Jackiem Rozenkiem

Małgorzata Rozenek o relacjach z Jackiem Rozenkiem
Małgorzata Rozenek w rozmowie z Cezarym Wiśniewskim o synach i relacjach z Jackiem Rozenkiem.
Źródło: Co za Tydzień

Małgorzata Rozenek-Majdan - filmy

W 2021 miały premierę filmy, w który zagrała Małgorzata Rozenek-Majdan. W filmie "Druga połowa", w którym wcieliła się w dziennikarkę Olę, a w produkcji "Miłość, seks & pandemia" zagrała jedną z głównych ról jako fotografka Nora.

Małgorzata Rozenek-Majdan – związki, mężowie

Małgorzata Rozenek-Majdan w czasach studenckich wyszła za mąż za prawnika Łukasza Bukaczewskiego, jednak małżeństwo zakończyło się rozwodem. 

W 2003 r. ponownie wyszła za mąż, tym razem za aktora Jacka Rozenka, z którym ma dwóch synów, Stanisława i Tadeusza. To małżeństwo również nie przetrwało próby czasu i w 2013 roku para rozwiodła się. Po rozwodzie Małgosia pisała tak:

"Trzeba uczciwie przyznać, że to jest porażka mojego życia, niezależnie od tego, jakie relacje stworzymy z Jackiem, jak dobre one są i będą. To jest porażka".

Małgorzata i Jacek bardzo świadomie podeszli do tematu rozwodu. Przeprowadzili z dziećmi wiele rozmów, by pomóc im przejść przez ten najtrudniejszy okres. Postanowili nawet zamieszkać w tym samym budynku, choć w oddzielnych mieszkaniach, by chłopcy mieli nieograniczony dostęp do obojga rodziców. 

Od 2013 r. Małgosia związała się z Radosławem Majdanem. Początkowo nikt nie wierzył w doniesienia, jakoby gwiazda TVN związała się z byłym partnerem Dody, ale po jakimś czasie, przyznali się publicznie, że są parą. Poznali się na premierze, do dziś Gosia wspomina, że gdy Radosław podszedł do niej porozmawiać, od razu zauważyli to fotoreporterzy. Ostrzegła go wówczas, że zaraz uczynią go w prasie jej trzecim mężem, na co miał jej odpowiedzieć tak:

"Dobra, ja też miałem dwie żony, więc do trzech razy sztuka".

Oboje stwierdzili, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Para dość długo ukrywała łączące ich uczucie, oficjalnie po raz pierwszy wystąpili na balu TVN w 2014 r. W grudniu 2014 r. drugiego dnia świąt Radosław oświadczył się Małgosi. Trzy lata później przysięgli sobie miłość i urządzili wielkie wesele, a w 2020 r. spełniło się ich wielkie marzenie, zostali rodzicami syna, Henryka.

Małgorzata Rozenek-Majdan – dzieci

Małgorzata Rozenek-Majdan ma trzech synów: Stanisława (ur. 4 czerwca 2006) i Tadeusza (ur. 24 maja 2010), których ojcem jest aktor Jacek Rozenek. Oraz syna Henryka (ur. 10 czerwca 2020), owoc miłości ze związku z Radosławem Majdanem.

Prezenterka telewizyjna kilka lat temu przyznała, że nie mogła mieć dzieci i korzystała z pomocy lekarzy i współczesnej medycyny, czyli metody in vitro. Dzięki jej deklaracji i wspierania osób bezpłodnych wykonała ogromną pracę na rzecz rodzin, borykających się z takim właśnie problemem. -

"Chciałam, by rozmowa o in vitro była prowadzona bez obarczania jej problemami natury etycznej. To, co najbardziej szokujące i bolesne, to fakt, że w trakcie rozmów na ten temat pojawia się wiele nieprawdziwych informacji. Trzeba to odczarować, pokazać jak naprawdę wygląda ta procedura i pomóc parom, które w ten sposób starają się o dziecko i borykają się z wieloma problemami" – mówiła w jednym z wywiadów.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie wstydziła się przyznać, że problem z płodnością leży po jej stronie, ale nigdy żaden partner nie dał jej tego odczuć i przy ogromnym wsparciu, może obecnie cieszyć się z bycia mamą aż trzech synów. 

Jej najstarszy syn Stanisław ma smykałkę do projektowania i jego mama w mediach społecznościowych chwali się czasem kreacjami, które wychodzą spod jego ręki.

Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi
Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi
Źródło: MWMEDIA

Małgorzata Rozenek-Majdan – Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan prowadzi oficjalny profil na Instagramie, na którym dzieli się z fanami informacjami na temat swojego życia osobistego. Jej nick to @m_rozenek.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Ewa Podleśna-Ślusarczyk, Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Dorota Wellman od dawna nie ma noworocznych postanowień? "To jest bzdura" [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman od dawna nie ma noworocznych postanowień? "To jest bzdura" [TYLKO U NAS]

Gwiazdy na spotkaniu TVN. Wiosna na antenie stacji zapowiada się gorąco

Gwiazdy na spotkaniu TVN. Wiosna na antenie stacji zapowiada się gorąco

Gwiazdy na premierze drugiej części "Diuny". Paulina Krupińska, Damian Michałowski i inni olśnili eleganacją

Gwiazdy na premierze drugiej części "Diuny". Paulina Krupińska, Damian Michałowski i inni olśnili eleganacją

Jan Pirowski o zaskakującej umiejętności i programie "Mam Talent!". "Skazaliby mnie na banicję"

Jan Pirowski o zaskakującej umiejętności i programie "Mam Talent!". "Skazaliby mnie na banicję"

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Jankiem Pirowskim i "Mam Talent". "W końcu mam mocno trafioną parę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Jankiem Pirowskim i "Mam Talent". "W końcu mam mocno trafioną parę" [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska o karierze, ocenianiu matek i relacji z Natalią Janoszek [WYWIAD]

Edyta Folwarska o karierze, ocenianiu matek i relacji z Natalią Janoszek [WYWIAD]

Klaudia Kardas i Jacek Kopczyński zerwali zaręczyny? "Czasami trzeba podejmować trudne decyzje" [TYLKO U NAS]

Klaudia Kardas i Jacek Kopczyński zerwali zaręczyny? "Czasami trzeba podejmować trudne decyzje" [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski o pracy i zarobkach DJ-a. "Jak ci się nie chce robić, to z niczego nie wyżyjesz" [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski o pracy i zarobkach DJ-a. "Jak ci się nie chce robić, to z niczego nie wyżyjesz" [TYLKO U NAS]

Proteiny na stoku. Zobaczcie, jak zdrowo się odżywiać podczas jazdy na nartach z Sokołowem
Materiał promocyjny

Proteiny na stoku. Zobaczcie, jak zdrowo się odżywiać podczas jazdy na nartach z Sokołowem

Adam Bobik zachwyca w filmie "Sami swoi. Początek". Sprawdźcie, czy znacie jego wszystkie role

Adam Bobik zachwyca w filmie "Sami swoi. Początek". Sprawdźcie, czy znacie jego wszystkie role

Leszek Możdżer o nowej płycie. Pokazał swoje królestwo. "Muzyka ma potencjał uzdrawiania ludzi"

Leszek Możdżer o nowej płycie. Pokazał swoje królestwo. "Muzyka ma potencjał uzdrawiania ludzi"

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Ramówka TVN na wiosnę 2024. Co zobaczymy na antenie? Nowe programy i kontynuacje

Ramówka TVN na wiosnę 2024. Co zobaczymy na antenie? Nowe programy i kontynuacje

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]