Małgorzata Rozenek zdecydowała się na nietypowe wakacje. Zarzekała się, że nigdy więcej

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan wyjechała na kolejne wakacje kamperem
Źródło: MWMEDIA
Małgorzata Rozenek-Majdan i jej rodzina już w tamtym roku przetestowali podróże kamperem i najwyraźniej bardzo się im to spodobało. Celebrytka i jej najbliżsi odebrali bowiem właśnie klucze do swojego wakacyjnego pojazdu i ruszyli w trasę, znów na północ Europy.

Małgorzata Rozenek-Majdan to nie tylko prowadząca "Dzień Dobry TVN", ale także mama i żona na pełen etat, a także bardzo zaangażowana w sprawy społeczne aktywistka. Gwiazda od lat walczy o refundację procedury in vitro w Polsce, ponieważ sama urodziła trójkę dzieci właśnie dzięki sztucznemu zapłodnieniu. W ostatnich dniach prezenterka wygłosiła przemówienie na mównicy sejmowej i starała się zaangażować Polaków w walkę o tę metodę leczenia niepłodności. Ponieważ były to dla niej zdecydowanie wyczerpujące chwile, Małgorzata Rozenek-Majdan spakowała walizki i udaje się na rodzinny urlop.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

PRESSJUNKETDDTVN_CZT_ROZENEK_INVITRO
Małgorzata Rozenek o in vitro i kościele. "Nie chcieliśmy uciekać od tego świata"

Małgorzata Rozenek wyjechała na kolejne wakacje kamperem

Małgorzata Rozenek-Majdan nigdy nie zapomina o czasie spędzonym z rodziną i zawsze chętnie wyjeżdża z nimi na wakacje. Celebrytka i jej najbliżsi rok temu przetestowali podróże kamperem i byli zachwyceni tym środkiem transportu. W pojeździe była nie tylko łazienka, ale także kuchnia, łóżka i część dzienna, a całość wyglądała dosyć luksusowo.

W tym roku rodzina również zdecydowała się na podróż kamperem, o czym Małgorzata Rozenek-Majdan poinformowała za pomocą Instagrama.

Dzisiaj jest ten dzień, w którym zaczynamy wakacje. Zobaczcie, co stoi przed naszym domem! 
- zaczęła swoją relację.

Celebrytka następnie nakierowała obiektyw kamery na ogromnego, białego kampera, który stał tuż przy jej domu. Potem zdradziła, jaki będzie cel tegorocznej wyprawy. Okazało się, że rodzina Rozenków-Majdanów wybrała znów kierunek północny, a konkretnie Danię.

"Zaczynamy się pakować. Nie będzie to aż takie wyzwanie, jak ostatnio, bo jedziemy na krócej. Mamy dużo więcej doświadczenia, mamy dużo mniej rzeczy. Tym razem kierunek Dania. Będziemy jechali najpiękniejszym tunelo-mostem, który łączy Szwecję z Danią i podobno to jest niesamowite przeżycie. Po raz kolejny, na wyraźną prośbę chłopców, użyjemy promu, bo oni bawili się na nim świetnie. Ale tym razem prom będzie ze Świnoujścia, bo po prostu tak jest bliżej do Danii" - opowiadała.

Synowie prezenterki byli wyraźnie podekscytowani podróżą. Do sprawy z entuzjazmem podeszli także fani Małgorzaty Rozenek-Majdan, którzy są zafascynowani jej kamperową wycieczką.

"Pięknych przygód, Małgosiu! Dania to świetny kierunek - cieszcie się tym camperem, znam ten klimat i uwielbiam";

"Wooow, już czekam na relację, pamiętam Wasze poprzednie wakacje kamperem";

"No i znowu będzie co oglądać. Jesteście lepsi niż telewizja! Powinni zrobić o was film. "Podróż z Majdanami". Super, czekam na relację" - czytamy w komentarzach.

Małgorzata Rozenek szczerze o podróżach kamperem

Małgorzata Rozenek-Majdan po raz pierwszy wybrała się na podróż kamperem rok temu. Wówczas razem z mężem wynajęli ponad trzymetrowy samochód, który miał pomieścić ich oboje, trójkę synów oraz ich psa. Rodzina wyjechała wówczas do Szwecji, a celebrytka relacjonowała wszystko w sieci. Już po pierwszym dniu prowadząca "Dzień Dobry TVN" przyznała, że jej wymarzona podróż okazała się w rzeczywistości bardzo trudna.

"Tyle się dzisiaj wydarzyło. Mam wrażenie, że jesteśmy tu tydzień a przecież przed nami dopiero, nasza pierwsza noc w kamperze. Dzieci już śpią, Radzio właśnie skończył mecz i zaraz sobie zemdlejemy ze zmęczenia w kąciku. Taki camper to masa roboty. Rzeczy, których spędzając wakacje w hotelu, nie trzeba robić. Niby męcząco, ale serio? Jak na razie jesteśmy zachwyceni a tyle jeszcze przed nami" - mówiła na Instagramie.

Głos w sprawie kamperowych wakacji zabrał także Radosław Majdan, który bez ogródek stwierdził, że była to dla ich rodziny prawdziwa próba.

"Kiedyś się mówiło - jeśli chcesz kogoś poznać, jedź z nią na wakacje. Wtedy się dowiesz, czy chcesz z nią spędzić z życie. Ja to zmodyfikuje - pojedź na kamper, to jest dopiero poważna próba. Jeśli wytrzymacie i będziecie pałali do siebie uczuciem, to naprawdę miłość nie do złamania" - opowiadał Radosław Majdan.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości