Gwiazdy

Małgorzata Kożuchowska o wakacyjnym dramacie. "Zapodziali mi walizkę"

Gwiazdy

Autor:
Julia
Sadowska

Małgorzata Kożuchowska przebywa obecnie na wakacyjnym wyjeździe poza granicami naszego kraju. W podróży spotkała ją niemiła niespodzianka, która mogła pokrzyżować plany na udany wypoczynek. Aktorka nie pozwoliła jednak, aby coś zakłóciło jej dobry czas i postanowiła przygotować się na każdą ewentualność.

Małgorzata Kożuchowska to ceniona aktorka. Swą popularność zawdzięcza wielu głośnym produkcjom filmowym czy telewizyjnym, w których wystąpiła. Celebrytka poza działalnością w branży chętnie udziela się w różnych akcjach społecznych. W ostatnim czasie postanowiła skorzystać z wolnego w pracy i udać się na wakacje, gdzie z radością pluskała się wśród morskich fal. Podczas podróży, spotkało ją jednak niemiłe zaskoczenie.

Bagaż Małgorzaty Kożuchowskiej przepadł bez śladu

Małgorzata Kożuchowska postanowiła skorzystać z uroku zagranicznych kurortów wakacyjnych i w tegorocznym sezonie urlopowym, wybrała się na tego typu wypad. Mimo że niewiele wskazywało na napotkanie potencjalnych problemów podczas podróży, celebrytkę spotkało niemałe rozczarowanie. Tuż po lądowaniu udała się na lotnisko, gdzie miała odebrać nadane wcześniej bagaże. Ku jej zdziwieniu - nie zastała ich tam.

"W drodze na wakacje samolotem z przesiadką gdzieś zapodziali mi walizkę. W dzisiejszych czasach - klasyk" - stwierdziła.

Linie lotnicze, którymi podróżowała Małgorzata Kożuchowska, zgubiły należący do niej bagaż rejestrowany. W związku z tym wszystkie zapakowane rzeczy - przepadły. To nie zraziło aktorki do beztroskiego korzystania z urlopu. Celebrytka bowiem przewidziała każdą ewentualność i ubezpieczyła się w razie ewentualnych problemów.

Małgorzata Foremniak o życiu po 50. Czego się nauczyła?
Małgorzata Foremniak o życiu po 50. Czego się nauczyła? Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Małgorzata Kożuchowska przygotowana na każdą ewentualność

Małgorzata Kożuchowska z biegiem lat została uznana za polską ikonę stylu. Wydawać by się mogło, że szykowna gwiazda nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez dokładnie zaplanowanych wcześniej stylizacji. Nic bardziej mylnego.

Aktorka była przygotowana na na każdą ewentualność, także na taką, że jej bagaż może się zagubić.

"Do bagażu podręcznego zapakowałam zapobiegliwie kilka niezbędnych rzeczy, na wszelki wypadek. I co? I właściwie okazało się, że do szczęścia nie potrzeba mi wiele: bikini, klapki, szlafrok, dwie sukienki, bielizna, przybory toaletowe (podstawowe), filtry i kapelusz… Następnym razem przy pakowaniu na wakacje wezmę to pod uwagę" - napisała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Julia Sadowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości