Jak wygląda związek Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora? Film bawi do łez

Autor:
Dagmara
Olszewska
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska to jedna z ulubionych gwiazdorskich par Polaków. W 2022 roku małżeństwo zmieniło swoje życie i przeprowadziło się do słonecznej Hiszpanii. To właśnie stamtąd publikują zdjęcia i filmy, rozbawiając swoich obserwatorów do łez. Niedawno zdecydowali się na humorystyczne podsumowanie związków z wieloletnim stażem.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor słyną z dystansu do życia i swojego związku. Wielokrotnie publicznie odsłaniali kulisy swojego małżeństwa, docinając sobie w bezpośredni sposób. Niedawno w mediach społecznościowych pojawił się film, który wywołał wśród internautów lawinę komentarzy. "W sedno. Mam dokładnie tak samo" - czytamy. 

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska o wieloletniej relacji 

Para nakręciła wideo w swojej nowej posiadłości w Hiszpanii. Z humorystycznego filmiku wynika, że Joanna Koroniewska widzi niemal wszystko, co robi Maciej Dowbor. W kilka chwil pod postem pojawiły się setki komentarzy rozbawionych internautów. 

"Znam to z własnego domu. U nas staż ponad 20 lat i cały czas nie wiem jak to możliwe, że żona widzi wszystko…" - napisał jeden z obserwatorów pary. 

"Jakbym patrzyła na swoje małżeństwo" - czytamy pod filmem. 

"Oczywiście, że żona widzi wszystko. Panowie! Miejcie się na baczności!" - zażartowała internautka. 

"W sedno. Mam dokładnie tak samo" - czytamy. 

Na filmie opublikowanym przez małżeństwo widać, że Joanna Koroniewska reaguje niemal na każdy krok męża, a zbędne otwarcie lodówki, brak podstawki pod kubek czy prokrastynacja nie przejdą niezauważone. 

Joanna Krupa o związku
Joanna Krupa o związku Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor - związek 

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor spotkali się na planie serialu niemal dwie dekady temu. Dziennikarz miał wtedy przeprowadzić wywiad z młodą i zyskującą popularność aktorką. Niemal od razu między nimi zaiskrzyło i choć nie przyznali tego szybko, to nie mogli przestać o sobie myśleć. 

"Zaimponowałaś mi i spodobałaś mi się fizycznie. Byłaś przebojowa i miałaś cudowny uśmiech z dołeczkami. Ona, jak się uśmiecha, zawsze mnie tym ujmuje. Śmieje się całą sobą. Miałaś taką pozytywną, wiosenną energię. (...) Nie byłbym sobą, gdybym nie pomyślał o Asi w kontekście erotycznym, chociaż nie miało to żadnego przełożenia na moje zachowanie. Nie lubię określenia „miłość od pierwszego wejrzenia”, ale na pewno był to rodzaj zauroczenia od pierwszego wejrzenia" - powiedział Maciej Dowbor w rozmowie z portalem viva.pl. 

W 2014 roku w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia para pobrała się, a obecnie wspólnie wychowują dwie córeczki - Janinę oraz Helenę. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

Pozostałe wiadomości