Malwina Wędzikowska ma zaskakujący sposób na relaks! "To podobno jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

Malwina Wędzikowska
Malwina Wędzikowska ma specjalny sposób na odpoczynek?
Malwina Wędzikowska od wielu lat szturmem podbija polski show-biznes. Jest jedną z najbardziej znanych polskich stylistek i osobowości medialnych. Współpracuje z telewizją TTV, a widzowie TVN mogli zobaczyć ją niedawno w nowej roli — prowadzącej program "The Traitors. Zdrajcy". Podczas premiery platformy streamingowej Max zdradziła nam, jak dba o równowagę i odpoczynek, będąc wyjątkowo zapracowaną osobą. Zobaczcie, co nam powiedziała!

Malwina Wędzikowska od lat jest związana ze stacją TVN. Pracowała nad przygotowaniem kostiumów w "Top Model" oraz była ekspertem w programie "Druga twarz". Prowadziła też "Ostatnią Szansę" emitowaną na antenie TTV. Gwiazda nie stroni też od pokazywania życia w mediach społecznościowych, zachowując przy tym prywatność.

Malwina Wędzikowska o relaksie. Jak regeneruje siły?

Malwina Wędzikowska ma za sobą intensywny czas. Program "The Traitors. Zdrajcy" w którym wciela się w rolę prowadzącej, okazał się strzałem w dziesiątkę. Obecnie trwają już przygotowania do drugiego sezonu. To jednak nie było jedyne zajęcie gwiazdy. Tym bardziej, w obliczu zapracowania i intensywnych dni, ważne jest to, by odpowiednio zregenerować siły. Zapytaliśmy ją o to podczas premiery platformy streamingowej Max. Zobaczcie, co powiedziała!

- No właśnie, tutaj mam z tym mały problem, ponieważ jeżeli serial tudzież film jest dobry i wciągający, to on mi nie zapewni odprężenia, bo ja zarywam po prostu noc. I bardzo często się tak zdarza. Byłam łajana za to, że zaciągam na przykład iPada do kąpieli, próbując łączyć, że tak powiem, właśnie relaks, strefę spa z serialem. Ale to podobno jest bardzo niebezpieczne, chociaż ja zabezpieczyłam swój sprzęt. No tak, to jest relaks dla głowy, bo osoba, która pracuje w telewizji, ma tę adrenalinę na najwyższym poziomie. I ja jako prowadząca "The Traitors" muszę być w stu procentach skupiona na misji, którą mam do wykonania w pracy. Powrót do domu i odpalenie dobrego serialu czy filmu jest jedynym sposobem, na jaki sobie jestem w stanie pozwolić. Ja na przykład nie jestem w stanie się skupić na książce, na czytaniu książki. A umówmy się, dobre kino jest jak dobra książka — wyznała.

Malwina Wędzikowska o zawodowych marzeniach

Malwina Wędzikowska w rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl przyznała, że mimo ogromnego sukcesu "The Traitors. Zdrajcy" nie ma zamiaru osiąść na laurach. W jej głowie wciąż bowiem roi się od marzeń i planów na przyszłość. Gdyby miała możliwość wcielić się w jedną fikcyjną postać, kogo by wybrała? Ta odpowiedź może was zaskoczyć!

- No to teraz musiałabym chyba zadzwonić do swojego psychologa, bo moje ulubione postaci, ulubione role to są jednak czarne charaktery. To jest Brian Cox w "Sukcesji", to jest Soprano, w sensie cała rodzina, mogłabym całą rodzinę zagrać. Może bez kochanki i bez pani psycholog. Świetnie się to ogląda, człowiek się świetnie wciąga w te intrygi i w te historie. Ale chyba gdybym miała wybrać, to byłabym szefem Waystar w "Sukcesji" - przyznała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości