Malwina Wędzikowska pierwszy raz o partnerze. "Zmienił w moim życiu wszystko"

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Malwina Wędzikowska szczere o relacji z partnerem

#SZAFYGWIAZD Malwina Wędzikowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swoim partnerze Bartku. Projektantka nie ukrywała, że ukochany zmienił w jej życiu wszystko. "Kiedy po wieloletnim singielstwie musisz przesunąć swoje suknie i kreacje i zrobić dla swojego faceta miejsce, to było wyrwą w poczuciu jakiejś niezależności, samodzielności" - mówiła. Przedpremierowo publikujemy fragment rozmowy z Malwiną Wędzikowską, który już niedługo ukaże się w ramach cyklu "Szafy gwiazd".

Malwina Wędzikowska to znana kostiumografka i projektantka, która od lat współtworzy najpopularniejsze programy telewizyjne i pomaga ubierać największe gwiazdy w naszym kraju. Chociaż sama osiągnęła olbrzymi sukces i jest stałą bywalczynią "ścianek", nigdy nie pokazuje się na nich w towarzystwie partnera. Malwina Wędzikowska bowiem bardzo dba o prywatę i mocną kreską oddziela ją od swojej pracy. W ramach cyklu "Szafy gwiazd" zdradziła jednak co nieco o swojej relacji z ukochanym.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Malwina Wędzikowska o partnerze. "Bartek zmienił w moim życiu wszystko"
Malwina Wędzikowska o partnerze. "Bartek zmienił w moim życiu wszystko"

Malwina Wędzikowska jest szczęśliwie zakochana. Kim jest jej partner?

Malwina Wędzikowska została zapytana o to, w czym była na pierwszej randce ze swoim partnerem Bartkiem. Gwiazda śmiała się przez chwilę, a potem wyciągnęła z szafy romantyczną "małą czarną".

- Podejrzewam, że miałam na sobie jakiś dekolt, żeby sprawdzić jego czujność (śmiech). Myślę, że to mogło być coś od Muglera. Podejrzewam, że to było body, czyli coś seksi, ale jednocześnie zakrytego i do tego jeansy. Spójrz na te... To są moje jeansy, nie mojego chłopaka - podkreśliła Malwina Wędzikowska.

Chwilę później projektantka pokazała szerokie spodnie w bardzo dużym rozmiarze.

- To są jeansy, które noszę od kilku miesięcy maniakalnie. Robię tak: zawijam sobie dolną nogawkę, wkładam w nią skarpetkę, w to potem wjeżdża but i mam dzięki temu takie wielkie, obszerne szarawary i rzeczywiście, wyglądam w nich jak w spodniach chłopaka. Bardzo dobrze się w tym czuję - powiedziała.

Przy pytaniu, w jakiej wesji ukochany Malwiny Wędzikowskiej lubi ją najbardziej, projektantka nie ukrywała rozbawienia. Potem jednak przyznała, że najważniejsze jest to, jak ona się czuje, a nie co ma na sobie.

- Bartek najbardziej lubi mnie uśmiechniętą, a ja generalnie uśmiecham się w każdej rzeczy. Lubi wersję i szaloną i seksi i bardzo normalną w dresie. Dostałam też od niego parę rzeczy. [...] Mój chłopak jest skatem, teraz zrobiliśmy scenografię do nagrań, ale normalnie wygląda to tak, że Bartuś w szafie wystawia wszystkie swoje buciki na deskę. On jest zapalonym skatem, więc pierwsze buty, jakie od niego dostałam, to sneakersy na deskę. Wierzy w to, że zacznę jeździć, ale myślę, że jeszcze wiele wody musi w Wiśle upłynąć, żebym się na to zdecydowała (śmiech) - podsumowała Malwina Wędzikowska.

Malwina Wędzikowska o partnerze. "Bartek zmienił w moim życiu wszystko"

Gdy Malwina Wędzikowska opowiadała o swoim partnerze, szkliły się jej oczy. Projektantka nie ukrywała wzruszenia i przyznała, że obecność Bartka wiele zmieniła w jej życiu.

- To dobry znak i wróży, że ta relacja ma sens. Faktycznie Bartek zmienił w moim życiu wszystko. Zaczynając od szafy i tego, że musiałam w niej zrobić miejsce. Nagle okazało się, że spędzamy tyle samo czasu przed lustrem (śmiech) - opowiadała.

Gwiazda dodała, że przez wiele lat nauczyła się być całkowicie samodzielna i wejście w związek oznaczało dla niej naukę nowych schematów. Podkreśliła, że partner sprawił, że dała sobie więcej przyzwolenia na okazywanie swojej wewnętrznej wrażliwości.

- Kiedy po wieloletnim singielstwie musisz przesunąć swoje suknie i kreacje i zrobić dla swojego faceta miejsce, to było wyrwą w poczuciu jakiejś niezależności, samodzielności... Ale przede wszystkim on mnie zmiękcza i odkrywa we mnie to wszystko, co chowałam pod skorupą, co tak naprawdę jest największą prawdą o mnie - zakończyła.

#SZAFYGWIAZD Co gwiazdy mają w swojej szafie najdroższego, a co najtańszego? Może w ich garderobie znajduje się pamiątkowa bluzka po babci lub buty przywiezione z drugiego końca świata? Jak podchodzą do mody i jak widzą swój własny styl... "Szafy gwiazd" to jednak nie tylko rozmowy o ubraniach, ale także podróż w głąb samych siebie. Już niedługo drugi odcinek cyklu na cozatydzien.tvn.pl.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości