Mama Beyoncé okradziona przez włamywaczy. Łączna kwota strat jest wprost niewyobrażalna

Beyoncé
Mama Beyoncé została okradziona
Źródło: Getty Images North America
Tina Knowles została ofiarą kradzieży. Według zagranicznych mediów włamywacze przedarli się na teren rezydencji w Los Angeles. Wykorzystali fakt, że kobieta wyjechała poza miasto i ukradli osobiste przedmioty. Ich łączna wartość jest wprost kosmiczna.

W rodzinie Beyoncé i Jaya-Z ostatnio zdecydowanie dużo się dzieje. Niedawno media obiegła informacja o coming oucie i ślubie matki Jaya-Z. Teraz na ustach fanów sławnej pary jest z kolei mama Beyoncé. Ta sytuacja bynajmniej nie należała jednak do przyjemnych.

"Wszystko o moim starym". Robert De Niro o graniu w komediach
"Wszystko o moim starym". Robert De Niro, Sebastian Maniscalco, Leslie Bibb, Kim Cattrall
Źródło: "Co Za Tydzień"

Mama Beyoncé straciła ponad pół miliona dolarów

Imię Beyoncé pochodzi od nazwiska panieńskiego jej mamy, Beyincé. Tina Knowles nie tylko wychowała gromadkę dzieci, ale pięła się po szczeblach biznesowej kariery. Dziś jest uznaną projektantką mody i współzałożycielką marki House of Deréon. Posiada kilkanaście nieruchomości, w tym jedną w Los Angeles, gdzie doszło do spektakularnego włamania.

Bizneswoman w tamtym czasie przebywała poza miastem, a o kradzieży poinformowała ją osoba, która pilnowała dobytku. Według relacji złodzieje ukradli sejf z pieniędzmi i biżuterią. Straty oszacowano na ponad milion dolarów, czyli ponad cztery miliony złotych.

Na razie niejasne są szczegóły dotyczące tego, jak włamywaczom udało się dostać na teren posesji i zabrać sejf. Miejscowa policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Analizowane są nagrania z monitoringu miejskiego, przesłuchiwani są też potencjalni świadkowie. Jak dotąd nie ujawniono żadnych poszlak.

Sprawcy kradzieży w domu Tiny Knowles nie zostali zidentyfikowani

Co zastanawiające, kilka miesięcy temu matka wokalistki skontaktowała się z policją z powodu niezidentyfikowanych dźwięków, które słyszała przed swoim domem. Wtedy policja wpadła na trop mężczyzny, który rzucał kamieniami w skrzynkę pocztową Tiny Knowles. Po incydencie w kwietniu projektantka, która w bajecznym domu mieszka razem ze swoim mężem Richardem Lawsonem, zdecydowała się nie składać doniesienia przeciwko wandalowi. Tym razem odkrycie sprawcy może nie być tak łatwe, ponieważ zwyczajnie nie ma dowodów.

Gdy doszło do przykrych zdarzeń, Beyoncé wraz z bliskimi przebywała w Kanadzie. Piosenkarka jest aktualnie w trasie koncertowej "Renaissence", w ramach której niedawno wystąpiła również na scenie w Warszawie. Koncerty w Ameryce i Europie zaplanowane są do końca września, a jedyną zaplanowaną przerwą był szybki powrót w rodzinne strony na ślub mamy Jaya-Z.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images North America

podziel się:

Pozostałe wiadomości