Mama Macieja Musiała wyszła za mąż! Pokazała obrączkę

Anna Musiał z synem Maciejem Musiałem
Anna Musiał z synem Maciejem Musiałem
Źródło: KAPiF
Maciej Musiał pochodzi z artystycznej rodziny. Jego rodzice od wielu lat żyją osobno, jednak aktor często ich pokazuje w mediach społecznościowych. Teraz okazuje się, że mama gwiazdora wyszła za mąż. Zobaczcie jej obrączkę.

Maciej Musiał jest jednym z polskich aktorów, który z łatwością podbija zagraniczny rynek filmowy, także ten w Stanach Zjednoczonych, który dla wielu jest nieosiągalny. Swoją karierę aktorką zaczynał jeszcze jako kilkulatek. Po szkole średniej dostał się do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie (obecnie AST), którą ukończył w 2021 r.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Maciej Musiał o rodzinie, miłości i planach
Maciej Musiał o rodzinie, miłości i planach
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maciej Musiał pochodzi z artystycznej rodziny

Jego tatę możemy obejrzeć w produkcjach takich jak "Psy", "Jack Strong", "Sęp", "Różyczka" czy "Jak pokochałam gangstera". Mama Macieja Musiała jest poetką, absolwentką filologii polskiej oraz podyplomowych studiów polityki i zarządzania oświatą.

Z byłym mężem założyła niegdyś Teatr Kuffer. Tak mówiła o tym pomyśle w jednym z wywiadów:

"Stwierdziliśmy, że trzeba jakoś dorobić, by starczało nam na pieluchy, dlatego założyliśmy prywatny teatr, w którym robiliśmy sztuki dla dzieci" - wyznała.

Anna Musiał prowadzi również własną markę "Zapach Nieba". Mama aktora od czasu do czasu pojawia się na kontach syna w mediach społecznościowych i za każdym razem wzbudza wielkie poruszenie, podobnie jak ojciec.

Mama Macieja Musiała wyszła za mąż

Mimo że fani aktora doskonale znają jego rodziców, a oni sami nie mają problemu z pokazywaniem się w mediach społecznościowych, to rzadko mówią o życiu prywatnym. Co ciekawe, ostatnio Maciej Musiał w rozmowie z reporterem eska.pl powiedział, że ma przyrodnią siostrę.

Aktor został zapytany o to, czy marzył kiedyś o posiadaniu rodzeństwa. Kiedy powiedział, że serialowych braci z "Rodzinki.pl" traktuje jak rodzeństwo, dodał:

"I mam siostrę przyrodnią. Mam wspaniałą siostrę, która zresztą też tu była tydzień temu" - powiedział.

Informacja ta wywołała niemałe zaskoczenie wśród fanów aktora, jak i ta, że jego mama wyszła za mąż.

"Podziękowanie za wszystko, co się wydarzyło. Niespodziewanie, nieoczekiwanie, po ludzku nie do pomyślenia, wymyślenia, zaplanowania. A po Bożemu według obietnicy: zaufaj, jestem z tobą, widzę, mam plan, u mnie wszystko jest możliwe. Moje horyzonty są szersze, niż myślicie, a moja miłość przekracza wasze wyobrażenia" - napisała na Instagramie, a w hasztagach możemy znaleźć takie słowa jak żona czy mąż.

Anna Musiał pokazała zdjęcie obrączki
Anna Musiał pokazała zdjęcie obrączki
Źródło: Instagram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: KAPiF

podziel się:

Pozostałe wiadomości