Izabela Macudzińska zaskoczyła zdjęciem z siostrą. "Widać, że myślimy tak samo"

Izabela Macudzińska-Borowiak
Izabela Macudzińska-Borowiak
Źródło: Player
Izabela Macudzińska-Borowiak to znana influencerka, która zdobyła popularność dzięki udziałowi w programie telewizji TTV "Diabelnie Boskie". W reality show uczestniczka pokazuje kulisy rodzinnego życia. W ostatnim sezonie śledziliśmy perypetie Izy oraz jej męża Partyka, którym towarzyszyli bliscy i przyjaciele. Poza kamerami uczestniczka chwali się także innymi członkami rodziny. Na Instagramie pokazała ostatnio zdjęcie z siostrą i siostrzenicami.

Izabela Macudzińska-Borowiak mieszka w malowniczym Puszczykowie niedaleko Poznania. Jest w długoletnim związku z Patrykiem Borowiakiem. Para zawarła związek małżeński 14 lipca 2019 roku. Izabela i Patryk są rodzicami piętnastoletniej córki Elizy Macudzińskiej, która przyszła na świat 5 maja 2008 roku. Eliza, tak jak jej matka, ma duszę artystki. W wieku 15 lat wyprowadziła się z domu, aby poświęcić się influencerskiemu projektowi Teenz. 

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

DIABELNIE BOSKIE IZA
Izabela Macudzińska o początkach w pracy. Nie miała łatwo
Izabela Macdzińska jest uczestniczką nowego programu "Diabelnie boskie". Opowiedziała o drodze do osiągnięcia sukcesu.

Izabela Macudzińska-Borowiak pokazała siostrę

Ostatnio w "Diabelnie boskich" mogliśmy zobaczyć, że rodzina Izy powiększyła się o nowego członka. Eliza Macudzińska oficjalnie bowiem ogłosiła związek z Marcelem Gawrońskim, znanym w sieci jako Gawronek. Marcel szybko zyskał sympatię rodziny młodej influencerki.

W programie "Diabelnie Boskie" często występuje również mama Izy, Elżbieta Macudzińska. Ma ona także drugą córką Monikę. Iza Macudzińska ostatnio podzieliła się na Instagramie zdjęciem z siostrą, na którym obie są ubrane w identyczne stylizacje.

"Niedziela rodzinnie z moją kochaną siostrzyczką, dziećmi i całą resztą. Widać, że myślimy tak samo nawet bez słów, ubrałyśmy się tak samo. Kocham nad życie" – napisała pod zdjęciem Iza, przekonując, jak silne są więzi w jej rodzinie.

Fani "Diabelnie boskiej" natychmiast wyrazili zachwyt, zostawiając pod zdjęciem mnóstwo reakcji i pozytywnych komentarzy.

"Pani delikatność i temperament siostry tworzą idealną mieszankę. Sisters power"; "Jakie ślicznotki"; "Cudowne"; "Przepiękne, a jakie podobne" - pisali obserwatorzy.

Kim jest siostra Izabeli Macudzińskiej-Borowiak?

Monika Nowak, siostra Izabeli Macudzińskiej-Borowiak, ma 30 lat i jest szczęśliwą mężatką oraz mamą dwóch dziewczynek. Jej starsza córka Zoe przyszła na świat 10 grudnia 2020 roku, a młodsza, Kloe urodziła się 11 listopada 2022 roku. Monika i jej mąż mieszkają w Koninie, gdzie wspólnie wychowują swoje pociechy.

Monika Nowak jest profesjonalną wizażystką. Prowadzi własną firmę zajmującą się makijażem oraz szkoleniami z tej dziedziny. Specjalizuje się także w makijażu permanentnym. Jej firma prężnie się rozwija. Podobnie jak kariera influencerki. Zebrała już ponad 40 tys. obserwatorów na Instagramie.

W mediach społecznościowych Monika skrzętnie dokumentuje chwile spędzone z rodziną. Dodaje także filmy motywujące do samorozwoju i osiągnięcia sukcesu w biznesie. Na jej profilu o nicku @minikanowak94 można zaleźć także fotografie z profesjonalnych sesji zdjęciowych.

Monika Nowak i Izabela Macudzińska-Borowiak mają bardzo bliską relację, co można zauważyć po zdjęciach i wpisach umieszczanych w mediach społecznościowych.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości