Mama Michała Koterskiego nie wiedziała o uzależnieniu syna. Kto ją poinformował?

Mama Michała Koterskiego szczerze o uzależnieniach syna
Mama Michała Koterskiego szczerze o uzależnieniach syna
Źródło: MWMEDIA
Michał Koterski został bohaterem reportażu w programie "Uwaga! TVN". Ekipa telewizyjna towarzyszyła mu w Łodzi, gdzie dorastał i nadal mieszka jego mama Iwona Ciesielska. Kobieta opowiedziała o tym, jak dowiedziała się o uzależnieniu syna od narkotyków. Była w szoku, bo w dzieciństwie aktor był wzorowym dzieckiem i uczniem.

Michał Koterski ma wiele wspomnień związanych z Łodzią. Gdy jego rodzice rozstali się, został z mamą w tym mieście, a jego ojciec wyjechał do Warszawy. Aktor jest dumny z tego, że nie ulega już pokusom. Jego mama opowiedziała o tym, w którym momencie w przeszłości wszedł na złą drogę.

Mama Michała Koterskiego o uzależnieniu syna. "Mamy problem"

Michał Koterski w wieku 17 lat postanowił zamieszkać w Łodzi w pojedynkę. W programie "Uwaga! TVN" pokazuje miejsca, w których bywał.

"Łódź dużo mi zabrała. A tak naprawdę ja sam sobie zabrałem przez mój styl życia [...] Do szkoły filmowej nie zajrzymy, byłem już w drodze na egzamin, ale przed samą szkołą skręciłem w boczną uliczkę, no i niestety był 'ładunek'" - przyznał aktor, który w tamtym czasie miał w głowie suto zakrapiane imprezy.

Mama Michała Koterskiego wspomina moment, w którym dowiedziała się, że jej syn zmaga się z uzależnieniem.

"Kiedy Michał poszedł do liceum, sądziłam, że nie będzie żadnych problemów. Któregoś razu licealna miłość Michała przyszła do mnie i powiedziała: wie pani, mamy problem, bo Michał bierze narkotyki" - powiedziała Iwona Ciesielska.

Alan Andersz o wypadku
Źródło: Co za Tydzień

Mama Michała Koterskiego poszła do wróżki. Przepowiednia się sprawdziła

Mama Michała Koterskiego wyznała, że syn nigdy nie sprawiał kłopotów. Kobieta chciała dowiedzieć się, jaka czeka go przyszłość. Poszła do wróżki, która przekazała jej całkiem trafną przepowiednię.

"Był uroczym dzieckiem, bardzo grzecznym. W szkole podstawowej pani wychowawczyni mówiła, że chciałaby, żeby Michał choć raz coś spsocił, bo był wzorowym uczniem [...] Jak był malutki, to poszłam do wróżki i ta powiedziała mi: 'Będzie pani miała sławne dziecko'. Bardzo to mnie wtedy rozśmieszyło" - wyznała w reportażu.

Wróżba szybko się sprawdziła. Michał Koterski jest synem cenionego reżysera filmowego Marka Koterskiego. Zagrał w wielu filmach swojego taty. Możemy zobaczyć go np. w kultowym "Dniu świra". Syn reżysera przez wiele lat próbował odnaleźć się w aktorstwie. Jego życiową szansą miał być film "Gierek". Michałowi Koterskiemu powierzono główną rolę u boku Małgorzaty Kożuchowskiej.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: Reportaż: Uwaga! TVN

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości