Partnerka Leona, syna Justyny Steczkowskiej, jest od niego sporo starsza. Ile ma lat?

Justyna Steczkowska z synem Leonem i jego dziewczyną Ksenią
Justyna Steczkowska z synem Leonem i jego dziewczyną Ksenią
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Leon Myszkowski to syn Justyny Steczkowskiej, który wzbudza coraz większe zainteresowanie fanów. Szczególnie jeśli chodzi o jego związek z blondwłosą Ksenią, która niedawno zadebiutowała razem z nim i jego sławną mamą na ściance. Teraz Leon Myszkowski zdradził, że jego ukochana jest od niego o 11 lat starsza. Fani nie kryli zdziwienia.

Justyna Steczkowska to nie tylko znana wokalistka, ale także spełniona mama. Gwiazda od samego początku zaznajamiała swojego syna Leona z rodzimym show-biznesem i praktycznie od urodzenia zabierała go na ścianki. Dziś pociecha Justyny Steczkowskiej jest już dorosła i rozwija własną karierę.

Syn Justyny Steczkowskiej pochwalił się partnerką

Leon Myszkowski ma 21 lat i spore doświadczenie w CV. Syn Justyny Steczkowskiej był już bowiem pisarzem, próbował swoich sił jako model na pokazach odzieży sportowej, a także sprawdzał się w roli influencera modowego. Obecnie pracuje jako agent nieruchomości, a w weekendy spełnia się w roli DJ-a. 

Muzyka to jednak nie jest jedyna pasja 21-latka. Syn Justyny Steczkowskiej bardzo dobrze radzi sobie w sieci, a szczególnie na TikToku, gdzie często towarzyszy mu także jego dziewczyna, Ksenia. 

Na początku roku ukochana Leona Myszkowskiego zadebiutowała na ściance obok sławnej być może przyszłej teściowej, która zabrała syna i Ksenię na jedną z branżowych imprez. Po wydarzeniu media zaczęły się rozpisywać o wieku dziewczyny, która według doniesień informatorów, miała być o cztery lata starsza od syna Justyny Steczkowskiej. 

Danuta Stenka o córkach: Jestem wdzięczna niebiosom za to, że one mają inne zawody
Danuta Stenka jest mamą dwóch dorosłych córek. Paulina i Wiktoria nie związały się z aktorstwem. Danuta Stenka nie ukrywa, że bardzo się z tego cieszy

Ukochana Leona Myszkowskiego jest od niego starsza o 11 lat

Leon Myszkowski i Ksenia postanowili rozwiać wątpliwości dotyczące dzielącej ich różnicy wieku i opublikowali na TikToku filmik, który zatytułowali "Liczy się miłość". Para na nagraniu przytulała się i pokazywała aktualne oraz archiwalne zdjęcia. Okazuje się, że Ksenia jest starsza od Leona Myszkowkiego o trochę więcej niż tylko cztery lata. 

 "My w wieku 21 i 32 lat" - czytamy w napisach nagrania. 

W publikacji pojawiły się fotografie pary sprzed 10 lat. Wówczas syn Justyny Steczkowskiej był 11-latkiem, a jego wybranka 22-letnią kobietą. 

Internauci nie kryli zaskoczenia tą informacją i nie wierzyli, że Ksenia jest starsza od Leona Myszkowskiego aż o 11 lat.

"Totalnie nie wyglądasz na 32 lata"; 

"Myślałam, że to on jest starszy"; 

"Musiałam chwilę się zastanowić, które z was jest starsze" - pisali.

Niektórzy odebrali nagranie wręcz jako żart i uważają, że ukochana Leona Myszkowskiego tak naprawdę ma 25 lat, a ich wspólny filmik jest tylko internetowym prankiem. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości