Mama Roksany Węgiel pokazała zdjęcia z córką. "Wyglądacie jak siostry"

Autor:
Norbert
Żyła
Roksana Węgiel o wierze w Boga. Chodzi do kościoła z chłopakiem

Mama Roksany Węgiel wrzuciła do sieci kilka zdjęć, na których pozuje w towarzystwie córki i męża. Widać, że Edyta Węgiel przeszła sporą metamorfozę. Internauci komentujący zdjęcie mamy artystki, zgodnie twierdzą, że wygląda jak siostra Roksany Węgiel.

Roksana Węgiel jest artystką, która swoją karierę rozpoczęła w znanym międzynarodowym konkursie muzycznym. Pomimo młodego wieku rewelacyjnie poradziła sobie w show-biznesie. Gwiazda ma na koncie wiele muzycznych sukcesów. Media interesują się ostatnio młodą artystką w kontekście jej związku z 8 lat starszym Kevinem Mglejem.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Jacy rodzice, takie dzieci? 8. Julia Wójcik
Jacy rodzice, takie dzieci? 8. Julia Wójcik Jacy rodzice, takie dzieci? 8. Julia Wójcik

Mama Roksany Węgiel zaskoczyła fotografią

Edyta Węgiel od początku kariery wspierała córkę w realizacji jej marzeń. Roksana Węgiel zawsze mogła liczyć na dobre słowo rodzicielki, która była przy niej w różnych ważnych momentach życia. Niedawno młoda artystka obchodziła swoje osiemnaste urodziny. Zdjęcia z tej wyjątkowej okazji udostępnili znajomi artystki. Fotografiami z tego wydarzenia podzieliła się również mama gwiazdy.

Edyta Węgiel na zaprezentowanych przez siebie fotografiach pozuje w towarzystwie córki oraz męża. Internauci są zgodni, że mama Roksany Węgiel przeszła olbrzymią metamorfozę. W komentarzach pod udostępnionymi zdjęciami twierdzą, że wygląda niczym siostra młodej artystki. Nie brakuje również zachwytów nad urodą Edyty Węgiel.

"Jak siostry, prześlicznie",

"Pięknie",

"Mama Roksany jak Roksana" - pisali internauci pod udostępnionymi przez mamę gwiazdy zdjęciami.

Edyta Węgiel z córką i mężem
Mama Roksany Węgiel zaskoczyła metamorfozą Edyta Węgiel z córką i mężem Źródło: Instagram @wegieledyta

Roksana Węgiel jest związana z 8 lat starszym partnerem

Roksana Węgiel od mamy otrzymuje również wsparcie w kwestii swojego związku z 8 lat starszym Kevinem Mglejem. Jak sama artystka wspomniała w jednym z wywiadów, jej rodziców dzieli podobna różnica wieku, dlatego ma z ich strony pełne zrozumienie. Młodej gwieździe nie przeszkadza fakt, że jej partner ma trzyletniego syna z poprzedniego związku. Para zakochanych niedawno sprawiła sobie szczeniaczka. Wspólna opieka nad pieskiem z pewnością jeszcze bardziej umocni ich więź.

Kilka tygodni temu młoda artystka zdradziła w rozmowie z nami (o czym pisaliśmy tutaj), że przygotowała dla swojego partnera specjalny prezent w związku ze świętem zakochanych. Roksana Węgiel z tej okazji napisała dla niego piosenkę. Gwiazda podczas wywiadu powiedziała nam również, jak Kevin Mglej zareagował na jej metamorfozę. Okazuje się, że był z niej bardzo zadowolony.

 "Bardzo mu się podobało! Może nawet powiedzieć, że kiedyś coś lekko zagadywał o tę zamianę, póki co utrzymuje, że mu się podoba (śmiech)" - powiedziała w trakcie swojego wywiadu dla cozatydzień.tvn.pl Roksana Węgiel.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości