Shakira znów śpiewa o Pique i sugeruje, że piłkarz chciał do niej wrócić. Co mu odpowiedziała?

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Shakira znów śpiewa o Pique. Piłkarz żałuje rozstania z piosenkarką?

Gerard Pique i Shakira rozstali się po ponad 12 latach życia razem. Kolumbijska piosenkarka i piłkarz zaskoczyli swoich wiernych fanów. Przez lata, mimo różnicy wieku, udowadniali, że są świetnie dobraną parą. Shakira wydaje nowe piosenki, w których śpiewa o zdradzie. W najnowszym utworze sugeruje, że Gerard Pique chciał do niej wrócić.

Gwiazdor FC Barcelony ma nową miłość. Niedawno po raz pierwszy opublikował zdjęcie ze swoją dziewczyną na Instagramie. Niestety nie mógł liczyć na słowa wsparcia i gratulacje, ponieważ w komentarzach dominowali fani matki jego dzieci, którzy wypisywali pod zdjęciem: "Team Shakira".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Krystian Pesta o mediach społecznościowych i pokazywaniu prywatności
Krystian Pesta o mediach społecznościowych i pokazywaniu prywatności Krystian Pesta zasłynął rolą w serialu "behawiorysta". Widzowie TVN zobaczą go też niedługo w nowym sezonie "Azja Express". Jak poradził sobie podczas dalekich podróży? W rozmowie z nami opowiedział o tej przygodzie i użytkowaniu mediów społecznościowych.

Shakira śpiewa o Pique. Piłkarz chciał do niej wrócić?

Shakira przeżywa ciężki czas w życiu prywatnym, ale odnosi sukces komercyjny. Jej nowe utwory w krótkim czasie stają się hitami. Ostatnio zrealizowała piosenkę z DJ-em Bizzarap, w której po raz pierwszy odniosła się do rozstania z Pique i jego zdrady. Piosenkarka wypuściła nowy kawałek. Tym razem w duecie z artystką Karol G. Panie śpiewają o rozstaniach, które je wzmocniły. Utwór nosi tytuł "TQG". 

"Widok ciebie z tą nową ranił mnie, jestem już zdana na siebie. Zapomniałam, czym żyliśmy i to cię uraziło [...] Nie jesteś tu już mile widziany. Widziałam, czym twoja dziewczyna we mnie rzuca. To mnie nie złości, śmieję się" - śpiewa Shakira.

Artystka zasugerowała też, że piłkarz próbował ją odzyskać.

"Teraz chcesz wrócić [...] Kochanie, co się stało? Nie byłeś zakochany? Po co mnie szukasz, skoro wiesz, że nie powtarzam błędów. Powiedz swojej nowej, że nie rywalizuję o mężczyzn [...]" - słyszymy w piosence.

Shakira wyraziła się w swoim utworze jasno. Nie zamierza dawać byłemu partnerowi drugiej szansy. "Nigdy nie wracaj, masz pecha" - wyśpiewuje.

Gerard Pique nie ukrywa już nowej dziewczyny

Gerard Pique widywany był z nową ukochaną w przestrzeni publicznej. Fotoreporterzy robili zdjęcia parze, ale piłkarz unikał oficjalnego przedstawienia partnerki. Wreszcie udostępnił z nią zdjęcie na Instagramie. Udzielił również wywiadu, w którym wspomniał o byłej i obecnej partnerce. Tiktoker John Nellis zapytał go, jaka była najbardziej znana osoba, do której miał numer telefonu. Piłkarz od razu stwierdził, że była to Shakira.

"Powiedziałbym, że... może Shakira, była moją partnerką. To może być ona. Myślę o followersach na Instagramie [...] Jeśli mówimy o osobach niezwiązanych z piłką. Bo w świecie piłki, myślę, że Cristiano ma najwięcej obserwatorów na świecie" - powiedział Gerard Pique.

W tej samej rozmowie zdradził, że jego ukochana Clara Chia Marti pomaga mu z dobieraniem garderoby.

"Nie, prawda jest taka, że chodzę z dziewczyną do sklepu i to ona kupuje mi ubrania. Jestem marionetką" - odparł.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości