Shakira podjęła trudną decyzję dotyczącą dzieci. Rodzice Gerarda Pique są oburzeni

Shakira i Gerard Pique mają dwójkę dzieci
Shakira i Gerard Pique mają dwójkę dzieci
Źródło: J. Countess/Getty Images
Shakira i Gerard Pique od 12 lat mieszkali w Hiszpanii, gdzie wspólnie stworzyli dom. To właśnie w Barcelonie urodzili się także ich dwaj synowie. Celebryci jakiś czas temu się rozstali, a teraz wokalistka stwierdziła, że razem z dziećmi przeprowadzi się do Stanów Zjednoczonych. Tym pomysłem są bardzo oburzeni rodzice piłkarza, którzy podkreślają, że to bardzo nieodpowiedzialne zachowanie.

Shakira i Gerard Pique uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par w show-biznesie, a teraz udowadniają, że z miłości bardzo blisko jest również do nienawiści. Partnerzy od kilku miesięcy publicznie nie szczędzą sobie przykrych słów, a ich medialną walkę śledzi cały świat. Zdradzona i zraniona Shakira w ostatnim czasie nieco ucichła, ale to nie znaczy, że przebaczyła byłemu partnerowi. Kolumbijka chce zabrać dzieci i wyprowadzić się z nimi z Hiszpanii, gdzie mieszkali do tej pory.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Mateusz "Big Boy" Borkowski o kłótniach w związku
Mateusz "Big Boy" Borkowski wraz ze swoją ukochaną, Kingą, wzięli udział w nagraniach do programu "99. Gra o wszystko". W rozmowie z nami wyznali, jak wyglądają kłótnie w ich związku.

Shakira chce wyprowadzić się z dziećmi do Stanów Zjednoczonych

Shakira przez wiele lat mieszkała w USA, jednak po poznaniu Gerarda Pique na stałe osiadła w stolicy Barcelony. Teraz gdy ich związek się zakończył, wokalistka chce wrócić za ocean i zabrać ze sobą dzieci. Piłkarz początkowo był przeciwny temu pomysłowi, jednak po czasie zmienił zdanie i zgodził się na propozycję byłej ukochanej. Nikt nie wiedział, kiedy miałaby nastąpić przeprowadzka.

Sprawie przyjrzeli się dziennikarze serwisu Mundo Deportivo, którzy ustalili, że Shakira chce opuścić Hiszpanię już w kwietniu, co też oznacza, że jej dwaj synowie, Milan i Sasha, musieliby opuścić szkołę dwa miesiące przed końcem nauki. To właśnie ten fakt szczególnie oburzył dziadków chłopców, którzy są przeciwni temu, by wyjeżdżali. Rodzice Gerarda Pique uważają, że Shakira powinna poczekać, aż jej dzieci skończą rok szkolny w normalnym terminie. Państwo Pique nazwali jej zachowanie "nieodpowiedzialnym i czysto egoistycznym".

Warto podkreślić, że według hiszpańskiego prawa Kolumbijka musi poinformować ojca swoich synów o wyprowadzce, jednak może to zrobić dopiero na 10 dni przed planowaną emigracją, co znacząco komplikuje sprawę. Hiszpańskie media są zdania, że wokalistka chce zrobić to celowo w obawie przez zachowaniem swojego byłego partnera.

Shakira i Gerard Pique uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par

Shakira i Gerard Pique byli ze sobą 12 lat, a poznali się podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w RPA, gdzie wspólnie nagrywali teledysk do mundialowej piosenki. Uczucie zakwitło pomiędzy nimi od razu. Celebrytom nie przeszkadzała dzieląca ich różnica wieku, a także brak ślubu. Para chętnie pokazywała się razem i opowiadała o swojej miłości. Shakira i Gerard Pique doczekali się dwóch synów i nic nie wskazywało na to, że kiedyś się rozstaną.

Fundacja TVN 1,5%
Fundacja TVN 1,5%

Niespodziewanie w wakacje ubiegłego roku partnerzy ogłosili rozstanie. Wówczas sieć zalały informacje mówiące o tym, że piłkarz FC Barcelony miał zdradzić 45-letnią ukochaną z dużo młodszą kobietą. Wokalistka długo milczała, ale potem przyznała, że rzeczywiście ukochany złamał jej serce. Kolumbijka niedługo potem wypuściła "piosenkę zemsty", w której zwróciła się w bezpośrednio do Gerarda Pique i polecała mu "zamiast tyle ćwiczyć na siłowni, potrenować mózg". Wokalistka uderzyła także w nową partnerkę piłkarza i porównała ją do zegarka Casio i samochodu Twingo. Siebie natomiast nazwała Rolexem i Ferrari.

Gerard Pique nie przejął się jednak złośliwościami ze strony matki jego dzieci i w międzyczasie przedstawił światu swoją nową ukochaną, publikując z nią pierwsze zdjęcie. Kobieta, dla której zostawił Shakirę to Clara Chia Marti, która jest młodsza od piłkarza FC Barcelony o 10 lat. 23-latka jest studentką kierunku PR-owego. Gerard Pique miał ją już poznać ze swoimi rodzicami, którzy byli zachwyceni spotkaniem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: J. Countess/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości