Marcela Leszczak i Misiek Koterski znowu są parą? "Miłość mojego życia"

Autor:
Aleksandra
Głowińska

Marcela Leszczak i Misiek Koterski niedawno wrócili do siebie. Aby oderwać się od codzienności, udali się na romantyczne wakacje do Turcji. Pod wspólnym zdjęciem z aktorem modelka zamieściła uroczy komentarz. 

Marcela Leszczak i Misiek Koterski są parą od 2017 roku. Ich związek należy do burzliwych. Modelka i aktor wielokrotnie rozstawali się i schodzili, ale mimo wszelakich trudności - zawsze wracają w swoje ramiona.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski znów razem!

Jeszcze kilka tygodni temu Misiek Koterski spotykał się z młodszą o 18 lat koleżanką z planu - Dagmarą Bryzek. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Niedługo po rozstaniu Misiek Koterski został przyłapany przez paparazzi podczas wymiany czułości z Marcelą Leszczak. I choć para przez długi czas nie chciała potwierdzić, że wrócili do siebie, ostatecznie uznali, że nie ma sensu dłużej ukrywać szczęścia.

Zakochani nie tracą czasu. Przedświąteczny okres chcieli spędzić we dwoje podczas romantycznego wyjazdu do Turcji. Zdjęciem ze Stambułu pochwalili się na Instagramie.

Anna Świątczak o relacji z Mandaryną
Anna Świątczak o relacji z Mandaryną Anna Świątczak od pewnego czasu żyje w bardzo dobrych relacjach z Mandaryną. W rozmowie z naszym serwisem wokalistka zdradziła kulisy tej znajomości.

Marcela Leszczak o miłości swojego życia

Misiek Koterski opublikował fotografię, do której pozuje razem z Marcelą Leszczak. Pod fotką zamieścił komentarz z dwiema emotikonami korony.

Marcela Leszczak skomentowała zdjęcie Miśka Koterskiego.

"Miłość mojego życia" - napisała.

Fani cieszą się z powrotu Miśka Koterskiego i Marceli Leszczak

Fani gwiazdorskiej pary szalenie ucieszyli się z ich powrotu. Pod postem zaroiło się od komentarzy z gratulacjami.

"Życzę miłości i oby zawsze tak było".

"Cudownie was widzieć razem".

"I żyli długo, i szczęśliwie" - piszą obserwatorzy aktora i modelki.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl przyłącza się do życzeń.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego:  ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA WARSZAWA

Pozostałe wiadomości