Marcelina Zawadzka usłyszała wyrok. Jaką karę otrzymała była Miss Polonia?

Marcelina Zawadzka usłyszała wyrok w sprawie oszustw finansowych
Marcelina Zawadzka usłyszała wyrok w sprawie oszustw finansowych
Źródło: MWMEDIA
Zapadł wyrok w sprawie tzw. karuzeli vatowskiej, w której jedną z oskarżonych była modelka i uczestniczka konkursów piękności Marcelina Zawadzka. Groziło jej 8 lat więzienia. Sąd w Kaliszu ogłosił wyrok.

Marcelina Zawadzka usłyszała wyrok w sprawie oszustw finansowych

Marcelina Zawadzka była jedną z 18 osób oskarżonych w tzw. karuzeli vatowskiej. Była Miss Polonia jako jedyna nie usłyszała zarzutu działania w zorganizowaniej grupie przestępczej. Celebrytce za m.in. fałszowanie faktur, oszustwa skarbowe oraz pranie brudnych pieniędzy groziło 8 lat pozbawienia wolności. Marcelina Zawadzka przyznała się do pierwszych dwóch zarzutów. Jednocześnie utrzymywała, że padła ofiarą nieuczciwych działań księgowej.

11 maja w sądzie w Kaliszu zapadł wyrok. Jak podaje serwis se.pl modelka nie trafi do wiezięnia - została uznana za winną i musi zapłacić 60 tys. złotych kary na rzecz Skarbu Państwa.

Podczas odczytywania wyroku Marcelina Zawadzka nie była obecna na sali rozpraw.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Marcelina Zawadzka ma nowego partnera

Celebrytka udała się w podróż do Dubaju, w której towarzyszy jej nowy partner. Max Gloeckner jest niemieckim przedsiębiorcą oraz inluencerem, który na swoim koncie na Instagramie publikuje relacje z licznych zagranicznych wypraw. Niedawno celebrytka dodała zdjęcie, na którym trzyma w objęciach dziecko. Fani zgodnie stwierdzili, że parze "do twarzy" z potomkiem. Jak na razie towarzyszący Marcelinie Zawadzkiej i Maxowi Gloecknerowi maluch jest członkiem rodziny partnera modelki.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości