Jak dziś wyglądają synowie Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego?

Autor:
Anna
Pawelczyk-Bardyga
Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski mają dwóch synów

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski mają dwóch synów, którzy wkraczają w dorosłe życie. Jeden ukończył studia w Izraelu i ożenił się z piękną Włoszką, drugi coraz bardziej przypomina sławną mamę. Jak dziś wyglądają Franciszek i Julian?

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski przez 23 lata byli małżeństwem. Dziennikarska para rozwiodła się w 2020 roku, ale do dziś żyje w przyjaźni. Byli małżonkowie potrafią spędzać razem święta i nie szczędzą sobie miłych słów na łamach mediów. Oprócz ciepłych wspomnień Paulinę Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego łączą dwaj synowie.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski doczekali się dwóch synów

Starszy z chłopców, Franciszek, urodził się w 1997 roku i obecnie jest już dorosłym mężczyzną. 25-latek ukończył studia na uczelni w Izraelu, czym na swoim Instagramie mocno chwaliła się Paulina Smaszcz.

"Skończył takie trudne studia z wybitnym wynikiem, zdobył tytuł magistra, zna perfekcyjnie pięć języków, jest szalenie pracowity i ambitny. Do wszystkiego doszedł własną, ciężką pracą i determinacją" - napisała.

Franciszek Kurzajewski rozwija się nie tylko naukowo, ale również prywatnie. Rok temu najstarszy z potomków dziennikarskiej pary stanął bowiem na ślubnym kobiercu. Jego wybranką została Laura Esmeralda Vaccari, Włoszka pochodząca z Werony.

Z kolei młodszy syn byłego małżeństwa, Julian, ma dopiero 16 lat. Chłopiec z wyglądu jest bardzo podobny do sławnej mamy, ale zainteresowania odziedziczył zdecydowanie po ojcu. Julian i Maciej Kurzajewscy chętnie spędzają razem aktywnie czas, chodząc na długie wędrówki lub wspinając się po polskich górach.

Czy Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia wzięła rozwód z Tomkiem?
Czy Julia ze Ślubu od pierwszego wejrzenia wzięła rozwód z Tomkiem? Źródło: Co za Tydzień

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski przez 23 lata byli małżeństwem

Historia miłości Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego mogłaby posłużyć za scenariusz na film. Było w nim bowiem wszystko: romantyczne zakochanie, sława, kariera, strata i nieoczekiwane rozstanie. Para poznała się w 1996 roku, a osiem miesięcy później już byli małżeństwem.

"Poszliśmy na pierwszą randkę pojeździć na łyżwach, wyobrażasz sobie coś takiego? Zakopane, noc, puste lodowisko i my dwoje. Ja miałam wtedy chłopaka, patafiana, Maciek dziewczynę, ale oboje dojrzewaliśmy do rozstania. Po trzech miesiącach – do tej pory śmiejemy się z tego – pierwsza do niego zadzwoniłam: 'Może się spotkamy?'. Poszliśmy na jakiś film do kina Polonia. Po seansie mówię: 'To chodź, trochę jeszcze posiedzimy u mnie'. Maciek wynajmował mieszkanie na Woli, ja na Ursynowie. 'Nie mam potem jak stamtąd wrócić, nie będzie żadnego autobusu'. Ja na to: 'Ale kto powiedział, że musisz w nocy wracać…?' (śmiech). Przyszedł na noc, został na zawsze. Staliśmy się nierozłączni. Poznaliśmy się w styczniu, ja do niego zadzwoniłam w marcu, we wrześniu wzięliśmy ślub" - mówiła jeszcze w 2019 roku Paulina Smaszcz w rozmowie z "VIVĄ!".

Przez 23 lata dziennikarze uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par w show-biznesie. Przeszli razem przez wiele trudnych chwil: przezwyciężyli problemy finansowe i musieli zmierzyć się z ogromną stratą. Paulina Smaszcz zaszła bowiem w ciążę bliźniaczą, której nie udało się uratować. Dziennikarka musiała urodzić dwóch martwych chłopców i nie ukrywała, że mierzy się z depresją. Mogła jednak zawsze liczyć na pomoc męża.

Nic więc dziwnego, że gdy w 2020 roku na jaw wyszły informacje o rozstaniu, wielu w nie nie dowierzało. Małżeństwo miało jednak podjąć tę decyzję w porozumieniu i podzieliło się opieką nad młodszym z synów. Do dziś byli partnerzy żyją ze sobą w zgodzie i mogą być przekładem dla wielu celebrytów.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości