Marcin Hakiel pokazał zdjęcie z tatą. Fani uznali, że wyglądają jak bracia

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel
Źródło: JAROSŁAW ANTONIAK/MWMEDIA
Marcin Hakiel podzielił się z fanami pięknym rodzinnym ujęciem. Na jego instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie z tatą. Panowie bardzo się wspierają, dzielą też pasję do sporu. Poza tym, jak zwracają uwagę internauci, są do siebie niesamowicie podobni.

Rodzice Marcina Hakiela cenią swoją prywatność, stąd nie zbyt wiele o nich wiemy. Na podstawie ostatniego zdjęcia można jednak jednoznacznie stwierdzić, w kogo wrodził się utalentowany tancerz. Po tacie odziedziczył nie tylko miłość do sportu, ale i urodę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Tomasz Karolak wrócił na TikToka. Konto prowadzi mu córka

Marcin Hakiel na zdjęciu z tatą

W ostatnim miesiącu minęła rocznica ogłoszenia przez Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiel o końcu swojego małżeństwa poprzez post na Instagramie. Po rozstaniu tancerz zaczął wyjątkowo często pojawiać się w mediach społecznościowych i subtelnie atakować swoją byłą partnerkę w kolejnych wywiadach.

W trudnych chwilach zarówno Katarzyna Cichopek, jak i Marcin Hakiel mogli liczyć na wsparcie bliskich osób. Teraz, po kilkunastu miesiącach od rozstania, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel powoli wracają do normalności. Wspólnie opiekują się dziećmi i spełniają się w szczęśliwych związkach - Cichopek z Maciejem Kurzajewskim, a Hakiel z tajemniczą Dominiką. Tancerzowi zawsze towarzyszył też jego ojciec, z którym łączy go pasja do sportu. Państwo Hakielowie unikali angażowania się w publiczną debatę na temat życia prywatnego syna, więc prywatnie nie wiemy o nich zbyt wiele.

Marcin Hakiel postanowił jednak pokazać kawałek swojego życia prywatnego i podzielić się z fanami zdjęciem z ojcem podczas treningu. Na fotografii obaj panowie uśmiechają się szeroko w sali treningowej i trudno nie zauważyć ich podobieństwa. "Jaki ojciec, taki syn" - napisał Hakiel w opisie do zdjęcia na Instagramie.

"Ależ jesteście podobni";

"Pięknie wyglądacie";

"Masz fajnego tatę";

"Nie wiadomo, który jest który";

"Jak bracia" - czytamy w komentarzach.

Marcin Hakiel broni Katarzyny Cichopek

Wcześniej Marcin Hakiel opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pojawił się z nową partnerką, Dominiką. Para była ubrana elegancko, co sugeruje, że razem gdzieś wychodzili. Tancerz miał na sobie spodnie od garnituru, kamizelkę w kratkę i białą koszulę, a blondynka zachwycała w czarnej, obcisłej sukience i szpilkach.

Zdjęcie spotkało się z pozytywnymi komentarzami, ale niektórzy internauci wspomnieli również o byłej żonie tancerza, Katarzynie Cichopek. Tancerz postanowił stanąć w obronie swojej byłej partnerki i zaapelował do obserwatorów, sugerując, że porównywanie kobiet jest nie na miejscu.

"Dziękuję za wszystkie komentarze, mam prośbę o nieobrażanie się na moim profilu. Żyjmy w zgodzie ze swoimi wartościami i dajmy żyć innym. Dobrej niedzieli dla wszystkich" - napisał w komentarzu pod postem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: JAROSŁAW ANTONIAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości