Marcin Hakiel stanął w obronie Katarzyny Cichopek. "Dajmy żyć innym"

Autor:
Martyna
Mikołajczyk
Macin Hakiel stanął w obronie Katarzyny Cichopek

Marcin Hakiel opublikował zdjęcie z obecną partnerką. Pod postem fani zachwycali się urodą długonogiej blondynki i życzyli szczęścia obojgu. Pojawiły się jednak również komentarze szkalujące Katarzynę Cichopek. Teraz tancerz broni byłej żony.

Na swoim najnowszym zdjęciu Marcin Hakiel pokazał się w towarzystwie nowej partnerki Dominiki, z którą spędził wieczór. Para była elegancko ubrana, co sugeruje, że gdzieś razem wychodzili. Tancerz miał na sobie spodnie od garnituru i kamizelkę w kratkę, a pod spodem białą koszulę. Natomiast blondynka zachwycała w czarnej, obcisłej sukience i szpilkach. Zdjęcie wzbudziło wiele pozytywnych komentarzy, ale internauci wspominali też o byłej żonie tancerza, Katarzynie Cichopek. Marcin Hakiel stanowczo zareagował na te uwagi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Wojciech Łozo Łozowski planuje światową karierę aktorską
Wojciech Łozo Łozowski planuje światową karierę aktorską

Marcin Hakiel stanął w obronie Katarzyny Cichopek

Na instagramowym profilu Marcina Hakiela pojawiło się ostatnio nowe zdjęcie. Tancerz uchwycił chwilę u boku aktualnej partnerki, Dominiki. Para prezentowała się bardzo elegancko, a pod postem zaczęły pojawiać się liczne pochwały i komentarze dotyczące urody blondynki. Jednak niektórzy internauci postanowili skomentować nie tylko wygląd Dominiki, ale również porównać ją do byłej żony Hakiela, Katarzyny Cichopek. To spowodowało, że tancerz postanowił stanąć w obronie swojej byłej partnerki i zaapelował do obserwatorów, sugerując, że porównywanie kobiet jest nie na miejscu.

"Dziękuję za wszystkie komentarze, mam prośbę o nieobrażanie się na moim profilu. Żyjmy w zgodzie ze swoimi wartościami i dajmy żyć innym. Dobrej niedzieli dla wszystkich" - napisał w komentarzu pod postem.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nawiązali do Marcina Hakiela na wizji

Od rozstania z Katarzyną Cichopek w zeszłym roku, Marcin Hakiel jest bardziej aktywny w mediach społecznościowych i często dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Choć nie chce zdradzać zbyt wielu informacji na temat swojej partnerki, wiadomo, że Dominika również jest matką i wychowuje dzieci.

Warto jednak zauważyć, że Katarzyna Cichopek również nie omija tematu swojego byłego partnera. W jednym z odcinków telewizji śniadaniowej, aktorka nawiązała do teorii, że ludzie często zmieniają swoją fryzurę, gdy rozpoczynają nowy etap w życiu. Maciej Kurzajewski zasugerował, że dotyczy to głównie kobiet, jednak Katarzyna Cichopek stanowczo się nie zgodziła i przywołała przykład byłego mężczyzny, który po rozstaniu przefarbował włosy na jasny blond. Obserwujący rozstanie fani wiedzieli jednak, że może być to nawiązanie do pierwszych chwil po rozstaniu aktorki z Marcinem Hakielem.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Przeczytaj też:

Autor:Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości