Marcin Prokop miał poważne problemy ze snem. "To trwało miesiącami"

Marcin Prokop opowiedział o problemach ze snem
Marcin Prokop opowiedział o problemach ze snem
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Marcin Prokop w rozmowie z Żurnalistą przyznał, że przez długi czas miał ogromne problemy ze snem, co rzutowało na jego zdrowiu. Prezenter "Dzień Dobry TVN" przy okazji powiedział też, że nienawidzi wstawać rano.

Marcin Prokop to jeden z najbardziej znanych i lubianych prezenterów w polskim show-biznesie. Dziennikarz zasłynął, prowadząc programy śniadaniowe, a jego partnerką zawodową od wielu lat jest Dorota Wellman. Para świetnie sobie radzi w "Dzień Dobry TVN", jednak okazuje się, że praca o tak wczesnych godzinach jest wyzwaniem dla samego Marcina Prokopa.

Marcin Prokop szczerze o problemach ze snem. "Nienawidzę wstawać rano"

Dorota Wellman nie raz opowiadała, że prowadzenie "Dzień Dobry TVN" wiąże się z tym, że musi wstawać o czwartej rano. W rozmowie z Żurnalistą do sytuacji nawiązał także Marcin Prokop. Prezenter powiedział swojemu rozmówcy, że zazdrości mu możliwości przeprowadzania wywiadów o późnej porze i sam nie znosi wstawania skoro świt.

"Nienawidzę wstawać rano, a pracuje od dwudziestu paru lat w telewizji śniadaniowej" - powiedział Marcin Prokop.

Prezenter podkreślił, że jest prawdziwym śpiochem i jego sen musi być długi, by mógł się prawidłowo zregenerować. Marcin Prokop zdobył się przy okazji na szczere wyznanie i przyznał, że przez bardzo długi czas miał poważne problemy ze snem, co też miało wpływ na pogorszenie się jego stanu zdrowia.

"Przez pewien czas miałem dość poważny problem ze snem i wiem, jak bardzo jest to komfortowe, móc przespać we własnym łóżku osiem godzin, albo nawet sześć. Były takie momenty, że spałem po 2:00 i to trwało miesiącami, więc jak we fraszce Kochanowskiego: 'Zdrowie doceniasz dopiero w momencie, kiedy się zepsuje'. Sen doceniasz również w momencie, kiedy patrzysz w sufit przez wiele godzin i nie możesz odpłynąć" - wyjaśnił.

CZT_GRUSZKACHOROBA
Karolina Gruszka choruje na stwardnienie rozsiane. "Próbuję to odczarować"
Karolina Gruszka to polska aktorka, która niedawno przyznała, że choruje na stwardnienie rozsiane. Gwiazda wzięła udział w kampanii społecznej i stara się edukować społeczeństwo. Jak sama przyznaje, jej przypadłość nie jest tak straszna, jak ją malują.

Żurnalista - kim jest autor słynnych wywiadów z gwiazdami?

Żurnalista zasłynął podcastami na popularnej platformie Spotify, gdzie publikuje rozmowy z największymi gwiazdami. Mimo sporego rozgłosu sam woli pozostać anonimowy i niewiele o nim wiadomo. Dawid, bo tak nazywa się autor popularnych podcastów, pochodzi z miejscowości w kujawsko-pomorskim i jest miłośnikiem tatuaży. 

Robienie wywiadów to nie jedyne zajęcie Żurnalisty. Mężczyzna prowadzi sklep internetowy i ma własną markę odzieżową. W przeszłości próbował swoich sił w rapie i poezji. Nie ukrywał, że anonimowe pisanie pomogło mu w przezwyciężeniu swoich demonów. Niedawno przyznał także, że miewał myśli samobójcze.

Na Instagramie tajemniczego Dawida obserwuje już prawie pół miliona osób. Z jego postów wiadomo, że dziś prowadzi ustatkowane i szczęśliwe życie prywatne: chętnie chwali się drogimi stylizacjami, spacerami z psem oraz romantycznymi zdjęciami z dziewczyną Patrycją. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości