Marek Morus z "Gogglebox..." o udziale w "Kanapowcach". Ile schudł? Nadal pali?

Marek Morus z "Gogglebox. Przed telewizorem" w "Kanapowcach"
Marek Morus z "Gogglebox. Przed telewizorem" w "Kanapowcach"
Źródło: TTV
Marek Morus to bohater uwielbianego przez widzów programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Mężczyzna zdecydował się na udział w programie "Kanapowcy". Przeszedł ogromną metamorfozę. Zobaczcie efekty przemiany!

Marek Morus zyskał sławę dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Fani pokochali jego bezpośrednie i kąśliwe komentarze. Mężczyzna zaskoczył widzów spektakularną metamorfozą w programie "Kanapowcy". Co wiemy o jego życiu osobistym? Gdzie mieszka, ile ma lat, czy ma dziewczynę?

Marek Morus - kim jest, wiek, pochodzenie, praca

Uczestnik programu "Gogglebox. Przed telewizorem", którego pokochali widzowie ma 35 lat i pochodzi z województwa świętokrzyskiego. Czym zawodowo zajmuje się Marek Morus? Na to pytanie odpowiedział telewizji TTV jednym zdaniem: "Jestem człowiek orkiestra".

Teraz zajmuje się elektryką. Dodatkowo robi graffiti, a także świetnie rapuje. Razem z Damianem Naganą tworzą własne utwory oraz teledyski do nich. Ich styl określają jako prześmiewczy hip-hop lub rap kabaret. Nagrywają również vlogi, które można obejrzeć w sieci. Robi jeszcze wiele innych rzeczy, których sam nie jest już w stanie zliczyć.

Marek Morus z "Gogglebox. Przed telewizorem" w "Kanapowcach"
Marek Morus z "Gogglebox. Przed telewizorem" w "Kanapowcach"
Źródło: TTV

Marek Morus - życie prywatne, dziewczyna

Marek Morus nie mówi zbyt wiele na temat swojego życia osobistego. W programie "Kanapowcy" poznaliśmy jego mamę. Wiadomo też, że ma dziewczynę. Ich wspólne zdjęcia można zobaczyć na Instagramie gwiazdora. Jego wybranka ma na imię Dominika i mieszka w Krakowie. Co ciekawe, partnerka Marka Morusa jest matką chrzestną Leona - syna innej uczestniczki "Gogglebox. Przed telewizorem" Ewy Mrozowskiej.

Marek Morus - pseudonim

Marek posługuje się pseudonimem "Morus", który wziął się od nazwiska gwiazdora.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Marek Morus  - meatmorfoza, ile schudł

Marek Morus wziął udział w programie "Kanapowcy". Na początku ważył 131 kg przy wzroście 186 cm. W cztery miesiące schudł ponad 30 kg. Uczestnik bardzo cieszy się, że zszedł z wagi poniżej 100 kg. Dla niego to ogromny sukces, choć lekarz w programie twierdził, że może schudnąć o wiele więcej i ważyć 86 kilogramów.

"To, że znalazłem w tym programie, to był totalny przypadek. Ale świetnie, że się w nim znalazłem, ponieważ schudłem. Moim celem nie było schudnięcie, tak jak doktor Kuba mówił, że dojdę tam do 86 programów. Ja chciałem zejść do wagi dwucyfrowej" - powiedział w wywiadzie dla TTV.

Tak wyglądał kiedyś i dziś:

Marek Morus o udziale w "Kanapowcach"

Marek Morus w pewnym momencie postanowił zrezygnować z udziału w programie "Kanapowcy". Sytuacja mocno go przerosła, ale w chwili obecnej dobrze wspomina swoją przygodę.

"Jeżeli chodzi o "Kanapowców", to ten program bardzo dużo mnie nauczył. Pokory ogromnej. Wyciągałem wnioski, przemyślałem wszystko i naprawdę ten program zrobił dobrze mojej głowie" - podsumował Marek Morus.

Uczestnik przyznał, że nadal dba o dietę i ćwiczenia. Trwa w swoich postanowieniach i nie wraca do złych nawyków. Trzy razy w tygodniu chodzi do klubu sportowego na treningi. Stwierdził też, że ludzie zauważają jego przemianę i bardzo się im podoba.

"Na samym początku programu, jak mieliśmy proces adaptacji do diety i do tego wszystkiego, to leżałem na łóżku i płakałem w poduszkę. Było mi bardzo ciężko i bardzo źle i to wszystko wytrzymałem. Zaskoczyło mnie wsparcie moich bliskich. Nigdy nie nie pomyślałem, że tak szybko mogę schudnąć i jeszcze będę miał ochotę dalej w tym trwać" - powiedział w rozmowie z telewizją TTV.

Marek Morus o udziale w "Kanapowcach" i przemianie
Źródło: TTV

Marek Morus przyznał się jednak do jednej niechlubnej rzeczy. Nie udało mu się porzucić zgubnego nałogu i nadal pali papierosy.

"Palę niestety. Ale ograniczyłem je maksymalnie. Po odejściu z programu paliłem dwie paczki, a teraz palę bardzo mało, więc to jest naprawdę progres. Dopiero teraz mam punkt wyjścia do tego, żeby naprawdę rzucić palenie" - przyznał.

Marek Morus o udziale w "Kanapowcach" i paleniu papierosów
Źródło: TTV

Marek Morus - udział w "Gogglebox. Przed telewizorem"

Marek Morus zyskał popularność dzięki występowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Uczestnicy oglądają programy emitowane w telewizji i komentują to, co widzą na ekranie. Program jest hitem stacji TTV, a dlatego jego bohaterowie szybko stali się celebrytami.

Wraz z dwoma kolegami Damianem Naganą i Mateuszem "Big Boyem" Borkowskim są obecni od samego początku emisji programu. To on namówił ich do udziału w show. Ekipa z Kielc to jedni z najbardziej lubianych uczestników show.

Marek Morus - Instagram

Konto Marka Morusa na Instagramie znajdziemy pod nazwą @marek_morus_official. To właśnie tam dzieli się swoimi postępami w dbaniu o sylwetkę. Dodaje także zdjęcia z życia prywatnego oraz nagrywa liczne relacje, aby pozostać w stałym kontakcie ze swoimi fanami.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości