Maria Błaszczyk ma już 23 lata. Jak wygląda i jakie plany na przyszłość ma córka Ewy Gawryluk? 

Autor:
Dagmara
Olszewska
Ewa Gawryluk z córką

Maria Błaszczyk to córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka. Choć wychowała się w aktorskiej rodzinie, postanowiła rozwijać się z dala od desek teatru i szklanych ekranów. 23-latka chętnie publikuje w mediach społecznościowych fotografie związane ze swoją pasją. Jak poradziła sobie z pierwszym hejtem i nieprzychylnymi opiniami internautów?

W grudniu 2021 roku polskim show-biznesem wstrząsnęła wiadomość o rozwodzie Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka. Para stroniąc od medialnych afer, nie wypowiadała się publicznie na temat rozstania i zmian w rodzinnych relacjach. Zaciekawieni internauci zaczęli szukać informacji dotyczących Marii Błaszczyk i zwrócili uwagę na jej wyjątkowe hobby. "Słyszałam, że powinnam iść do kościoła pomodlić się, że rodzice na pewno się mną nie zajmują" - mówiła córka aktorskiej pary w jednym z wywiadów. 

Reszta artykułu pod materiałem wideo:

Jacy rodzice, takie dzieci? 6. Michał Królikowski
Jacy rodzice, takie dzieci? 6. Michał Królikowski Jacy rodzice, takie dzieci? 6. Michał Królikowski

Maria Błaszczyk - jak wygląda córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka?

Maria Błaszczyk przed laty towarzyszyła rodzicom na branżowych spotkaniach i śmiało uśmiechała się do fotoreporterów. Po latach zdecydowała, że nie chce życia w blasku fleszy i planuje podążać własną ścieżką. 

Ona maluje, gra w zespole rockowym, śpiewa, jeździ konno, trenowała balet i taniec na rurze, kocha literaturę i filmy - mówiła Ewa Gawryluk o córce w rozmowie z Aleksandrą Głowińską dla cozatydzien.tvn.pl

Maria Błaszczyk ma obecnie 23 lata i jedną z jej największych pasji jest makijaż artystyczny. Córka aktorki ukierunkowała się w charakteryzację rodem z horrorów, a inspirację czerpie między innymi z czaszek.

"Przez długi czas chciałam zostać charakteryzatorką, ale w końcu zdałam sobie sprawę, że w Polsce nie mam szans się wybić. Jest u nas mało produkcji, w których potrzebny jest ten rodzaj charakteryzacji, którym się zajmowałam" - mówiła w wywiadzie dla serwisu "Plejada" Maria Błaszczyk. 

Maria Błaszczyk o hejcie i pracy. Czym się zajmuje?

Maria Błaszczyk w wywiadzie przyznała, że spotkała się ze sporym hejtem dotyczącym jej zamiłowania do upiornych charakteryzacji. 

"Słyszałam, że powinnam iść do kościoła pomodlić się, że rodzice na pewno się mną nie zajmują, bo mam takie, a nie inne hobby. Ale ta krytyka w żaden sposób na mnie nie wpłynęła" - powiedziała. 

Córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka w rozmowie z serwisem "Plejada" zaznaczyła, że mimo nieprzychylnych opinii ma zamiar rozwijać się w swoich pasjach, jednak najwięcej uwagi skupia obecnie na nauce. Zrezygnowała nawet z gry w zespole rockowym i zaczyna interesować się mediami. 

"Grałam tam przez rok, ale niedawno odeszłam, bo nie wystarczało mi czasu. Obecnie jestem na drugim roku filologii angielskiej. Zawsze lubiłam język angielski, więc poszłam tą drogą. Później chciałabym skończyć studia podyplomowe na kierunku digital media i zajmować się marketingiem w social mediach. Nie chcę być instagramową influencerką, bardziej kręci mnie ta techniczna strona, czyli prowadzenie social mediów innych osób" - oznajmiła.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości