Maria Dębska o wpływie social mediów na relacje. "Jest po prostu inaczej" 

Maria Dębska
Maria Dębska
Źródło: MWMEDIA
Maria Dębska w najnowszym wywiadzie wypowiedziała swoje zdanie na temat wpływu mediów społecznościowych na relacje międzyludzkie w pokoleniu millenialsów. Gwiazda nie ukrywa, że jest zdania, iż social media pełnią w tej sferze istotna rolę.

Maria Dębska jest cenioną polską aktorką. Gwiazda ukończyła Wydział Fortepianu Akademii Muzycznej oraz Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

5022024_SESJAWIZERUNKOWA_WOZNIAK_MAMTALENT
Agnieszka Woźniak-Starak o nowej roli w "Mam Talent!"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Maria Dębska o relacjach w cieniu social mediów

Maria Dębska w niedawnej rozmowie z Martą Rogacewicz z magazynu "Twój Styl", podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat wpływu mediów społecznościowych na relacje międzyludzkie i intymność we współczesnym świecie. 

Aktorka wyznała, że choć nie należy przylepiać łatek, to jednak są pewne cechy wspólne dla ludzi w podobnym wieku. Gwiazda poruszyła temat tego, jak media społecznościowe wpływają na związki w pokoleniu millenialsów.

"Czytałam kiedyś o teorii, która mówi, że współcześni 30- i 40-latkowie z powodu Internetu, mediów społecznościowych itd. są w ciągłym kontakcie. Dzwonimy do siebie, piszemy na Messengerze, wysyłamy memy. W ciągu 10 lat związku wyrabiamy normy w komunikowaniu się, które nasi dziadkowie osiągali po 40 latach razem, kiedy jedna osoba wychodziła do pracy i całkowicie znikała na 12 godzin i tak przez sześć dni w tygodniu. Nie ma co oceniać, ze kiedyś było łatwiej albo trudniej. Jest po prostu inaczej" - powiedziała.

Maria Dębska zachwyciła zdjęciem w stroju kąpielowym

Maria Dębska jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się momentami związanymi z jej pracą. Co jakiś czas pojawiają się tam także zdjęcia z jej życia prywatnego. Ostatnio aktorka zdecydowała się podzielić z fanami bardziej osobistym ujęciem.

Gwiazda opublikowała fotografię, na którym pozuje w stroju kąpielowym. Zdjęcie ukazuje aktorkę w czarnym bikini na tle morza, basenu i palm. Na dłoniach gwiazdy możemy zauważyć srebrną i złotą biżuterię od wiodącej marki. Maria Dębska uzupełnia fotografię cytatem Coco Chanel.

"A girl should be two things: who and what she wants" - napisała.

Pod wpisem aktorki pojawiły się także komentarze od jej fanów, którzy w pozostawionych komentarzach zachwali naturalne piękno gwiazdy.

"Piękna kobieta";

"Śliczna" - pisali fani.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości