Maria Sadowska świętuje rocznicę ślubu. Pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcia z uroczystości

Maria Sadowska
Maria Sadowska świętuje rocznicę ślubu
Źródło: MWMEDIA
Maria Sadowska obchodziła niedawno rocznicę ślubu. Z muzykiem Adrianem Łabanowskim związana jest od przeszło 16 lat, jednak dopiero w 2017 roku para zdecydowała się wziąć ślub. Z okazji wyjątkowej rocznicy Maria Sadowska opublikowała szczery wpis.

Maria Sadowska i Adrian Łabanowski od lat tworzą udany związek. Para doczekała się dwójki dzieci: córki Lili i syna Iwa. Poznali się 2007 roku na festiwalu muzyki reggae w Ostródzie. Artystka jest starsza od partnera o 9 lat, jednak wiek nie był dla nich przeszkodą. Zakochali się od pierwszego wejrzenia. Po trzech latach Adrian Łabanowski oświadczył się ukochanej, jednak na ślubnym kobiercu stanęli dopiero po latach.

Maria Sadowska świętuje rocznicę ślubu

Maria Sadowska i Adrian Łabanowski wzięli ślub w 2017 roku. Ceremonię aż do samego końca udało się utrzymać w tajemnicy, dzięki czemu uczestniczyli w niej bliscy i przyjaciele. Skąd nagła decyzja o przypieczętowaniu uczucia? Maria Sadowska podkreślała, że dla niej wystarczy deklaracja uczucia.

"Życie się nasze bardzo też zmieniło i ja zaczęłam do tego podchodzić też bardziej pragmatycznie - że muszę być odpowiedzialną mamą, że na papierze, żeby te dzieci miały rodziców, była też troszkę przyznaję presja od strony rodziców Adriana, bo tam jest tradycyjna rodzina, szczególnie od strony babci, która była zbulwersowana tym, że dzieci są nieślubne i (mówiła), że coś trzeba z tym koniecznie zrobić" - wyznała w jednym z wywiadów.

Para na ślubnym kobiercu ostatecznie stanęła, a od tego momentu minęło 5 lat. Z okazji rocznicy Maria Sadowska opublikowała kilka zdjęć z ukochanym.

"5 lat temu wyszłam za mąż za mojego ukochanego Adriana! Warto było! Wszystkim życzę takiej miłości jak nasza. 16 lat razem" - napisała pod instagramowym postem.

Programy rozrywkowe - nowe odcinki jesienią w Playerze
Źródło: Player

Maria Sadowska - kariera

Maria Sadowska jest polską wokalistką, urodzoną w 1976 roku. Poza wykształceniem muzycznym artystka może pochwalić się również ukończeniem studiów na kierunku reżyseria. Pierwsze kroki w wielkim świecie polskiego show-biznesu stawiała w latach 90., będąc członkinią zespołu dziecięcego Tęcza. Mając 19 lat, wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie tworzyła muzykę dance i współpracowała z producentami takich ikon jak Madonna czy Spice Girls. Po powrocie rozpoczęła pracę nad nową płytą, którą wydała w 2004 roku.

Widzowie stacji TVN mogli oglądać Marię Sadowską w programie "Agent - Gwiazdy", w którym wcielała się w rolę Agenta. Ponadto od kilku lat artystka realizuje się również jako reżyserka. Spod jej ręki wyszedł m.in. film biograficzny o Michalinie Wisłockiej "Sztuka kochania".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości