Gwiazdy

Izabela Małysz przeszła metamorfozę. Pozuje na zdjęciu z teściową swojej córki

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Izabela Małysz przeszła metamorfozę. Pokazała teściową swojej córki

Izabela Małysz pochwaliła się nowym wizerunkiem. Żona byłego skoczka narciarskiego zaszalała z fryzurą. Pokazała zdjęcie, którym zachwyciła fanów. Na fotografii zobaczyliśmy kogoś jeszcze. Izie Małysz towarzyszy teściowa jej córki. Przypomnijmy, że Karolina Małysz rok temu wyszła szczęśliwie za mąż. Co słychać u zakochanej pary?

Izabela Małysz chętnie dzieli się z obserwatorami pięknymi chwilami z jej życia. Od ślubu swojego jedynego dziecka publikowała sporo zdjęć z mężem, córką i jej wybrankiem oraz nową rodziną. Tym razem pokazała, jak wygląda matka jej zięcia.

Izabela Małysz przeszła metamorfozę

Do tej pory Izabela Małysz prezentowała się w krótszych włosach. Od czasu do czasu pozwalała sobie na loki lub różne upięcia. Kiedyś nosiła nawet grzywkę, a jej włosy ledwo sięgały ramion. Dziś żona Adama Małysza zachwyca długą fryzurą. Pochwaliła się nią na wspólnym zdjęciu z teściową swojej córki.

Panie kontrastują ze sobą, jedna jest brunetką, druga blondynką, choć w przeszłości też miała taki sam kolor włosów, co Iza Małysz. Teściowa Karoliny Małysz nazywa się Joanna Mitręga-Czyż. Widać, że obie teściowe darzą siebie sympatią.

"Z moją 'romantyczką'. Czyli: co dwie teściowe, to nie jedna..." - podpisała zdjęcie.

Łukasz Urbański o modnych fryzurach na tegoroczne wakacje
Łukasz Urbański o modnych fryzurach na tegoroczne wakacje Łukasz Urbański, znany widzom TVN również z tego, że jest odpowiedzialny za metamorfozy uczestników programu "Top Model", w rozmowie z Aleksandrą Głowińską opowiedział o włosowych trendach na ten sezon, które z chęcią podchwyciły również gwiazdy.

Poniżej Iza Małysz w 2020 roku. Nosiła wtedy grzywkę.

Karolina Małysz pochwaliła się sukcesem. Jak wiedzie się jej w małżeństwie?

Karolina Małysz studiowała na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. 5 lipca pochwaliła się, że otrzymała już dyplom i została panią magister. Wspólnie z mężem Kamilem prowadzi profil na Instagramie o nazwie "Czyżby podróż?". Zakochani odwiedzają różne zakątki świata i opowiadają o swoich wrażeniach. Udzielają też wskazówek podróżniczych.

Świeżo upieczeni małżonkowie zdecydowali się na sesję ślubną pół roku po weselu. Czekali na zimową aurę i wybrali się na Malinowską Skałę. Karolina Małysz zachwycała w przepięknej sukni ślubnej. Wyglądała jak księżniczka.

"Była obawa o brak śniegu, jednak ostatecznie wszystko się udało i trafiliśmy na jeden z najpiękniejszych dni zimowych tego roku" - napisali na Instagramie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości