Marta Krupa zdradziła, jakie ma obecnie relacje z siostrą. Pomagają sobie w trudnych chwilach?

Marta i Joanna Krupa
Marta i Joanna Krupa
Źródło: MWMEDIA
Panie spędzają ostatnio dużo czasu razem, Marta Krupa przeprowadziła się bowiem do Polski, a siostra pomieszkuje u niej, kiedy wraca do kraju. Jak obie twierdzą, dogadują się lepiej niż kiedykolwiek.

Nie bez przyczyny mówi się o sile sióstr, jako o czymś na tyle intensywnym, że wzajemnie oddałyby za siebie życie. Zdaje się, że tak jest i w przypadku Marty i Joanny Krupy. Jaki pierwsza z nich ma stosunek do męża drugiej?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

25112023_TOPMODEL_KRUPA_RELACJEZOJCEMDZIECKA_SWIETA_PROBLEMY
Joanna Krupa o problemach życiowych podczas programu "Top Model"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Krupa o opiece nad Ashą

Na początek przypomnijmy, że Joanna Krupa i Douglas Nunes kilka miesięcy temu ogłosili separację. Oboje mieli jednak na uwadze przede wszystkim dobro ich wspólnego dziecka, małej Ashy. O to, jak układają się relacje całej trójki, zapytaliśmy u źródeł.

- Dla mnie to ona [Asha] jest najważniejsza, dla niego ona jest najważniejsza i próbujemy, żeby być przyjaciółmi, że jak ona chce iść do niego, to jedzie do niego, jak ona chce być w domu i na przykład on chce ją wziąć, ona nie chce, to zostaje w domu, że to nie jest tak na siłę - mówiła Joanna Krupa Martynie Mikołajczyk z cozatydzien.tvn.pl.

Modelka zdradziła jednak, że Święto Dziękczynienia córka spędza właśnie z tatą i jego rodziną. Na Gwiazdkę z kolei będzie już w domu Krupów.

Marta Krupa zdradziła jak czuje się jej siostra

Teraz siostry są bliżej niż kiedykolwiek. Chodzi nie tylko o fizyczny dystans, bo dotychczas dzielił je ocean, ale i sferę mentalną. Wspólne mieszkanie jest o tyle pomocne, że Joanna Krupa czuje rodzinne wsparcie w momencie separacji.

"Dobrze się czuje. Mamy bardzo fajną relację, ona teraz ze mną mieszka, jak przylatuje do Polski. Wygłupiamy się, jesteśmy wtedy jak wariatki. Szczerze mówiąc, teraz nasza relacja jest sto razy mocniejsza" - zdradziła Marta Krupa w rozmowie z Pudelkiem.

Zaznaczyła jednak, że nie miesza się specjalnie w związkowe problemy siostry. Ze szwagrem utrzymują raczej rodzinne stosunki, a sama Marta Krupa nie jest osobą, która pielęgnowałaby w sobie negatywne uczucia.

"Nie lubię się mieszać w czyjeś rzeczy, to, co jest między nimi, to niech między nimi zostanie. Ale ja nie czuję nienawiści, jest ok. Za bardzo nie rozmawiamy ze sobą, ale jak się widzimy to wszystko jest ok" - podsumowała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości