Marta Kubacka zaskoczyła zdjęciem z urlopu. "Każdy spędza wakacje, jak chce"

Dawid Kubacki, Marta Kubacka
Marta Kubacka pokazała zdjęcia z wakacji. Spędza je w gronie najbliższych
Źródło: MWMEDIA / Instagram @_marta_ku
Ostatnie miesiące były dla Marty Kubackiej wyjątkowo ciężkie. Po czasie związanym z chorobą i pobytem w szpitalu zdaje się, że nad rodziną Kubackich wreszcie zaświeciło słońce. Żona Dawida Kubackiego właśnie pochwaliła się zdjęciami z wakacji.

Marta Kubacka to małżonka Dawida Kubackiego, który jest jednym z najbardziej utalentowanych polskich skoczków narciarskich i laureatem wielu medali na Mistrzostwach Świata oraz Europie. Para ma również dwie córki — Zuzię i Maję.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Dawid Woliński o relacjach i pasjach córki. Dlaczego nie pokazuje jej w siec?

Marta Kubacka opublikowała zdjęcie z wakacji

Kilka miesięcy temu Marta Kubacka była niezwykle aktywna na Instagramie. Żona sportowca była jednak zmuszona do przerwania publikacji w mediach społecznościowych, kiedy trafiła do szpitala z powodu poważnej choroby serca. Po miesięcznym leczeniu w Górnośląskim Centrum Chorób Serca i operacji małżonka Dawida Kubackiego obecnie koncentruje się na powrocie do zdrowia, rehabilitacji oraz swoich bliskich.

Marta Kubacka jakiś czas temu wróciła do aktywności na swoim instagramowym koncie, publikując zdjęcia pociech. Teraz żona sportowca zdecydowała się na dodanie zdjęć z wakacji. Na pierwszej fotografii widzimy Dawida Kubackiego trzymającego na rękach starszą z córek — trzyletnią Zuzię. Zaś na drugim zdjęciu w wózku leży urodzona na początku 2023 r. Maja.

"Każdy spędza wakacje jak chce" - napisała w dodanym poście Marta Kubacka.

Marta Kubacka opublikowała urocze nagranie

Pomimo wielu zobowiązań i treningów Dawid Kubacki dokłada wszelkich starań, aby poświęcić jak najwięcej czasu swoim najbliższym. Marta Kubacka jakiś czas temu udostępniła uroczy filmik na Instagramie, pokazujący jak sportowiec bawi się z jedna z ich córek. Na wspomnianym nagraniu widzimy, jak mężczyzna rysuje wspólnie ze swoją pociechą.

Na udostępnianych nagraniach Marta Kubacka czasem żartuje ze swoim mężem, jednak zawsze są to dowcipy pełne miłości i szacunku.

"To wygląda jak ziemniak skrzyżowany z parówką" - oceniła zdolności artystyczne Dawida Kubackiego jego żona. Sportowiec wyraźnie rozbawiony komentarzem żony szybko jej odpowiedział:

"Proszę nie szkalować mojego talentu rysunkowego, bo mi tu Zuzia przeszkadzała" - powiedział zabawnym tonem.

Marta Kubacka nagrała jak mąż bawi się z córką
Marta Kubacka nagrała jak mąż bawi się z córką
Źródło: Instagram @_marta_ku_

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA / Instagram @_marta_ku

podziel się:

Pozostałe wiadomości