Marta Malikowska o roli w "Skazanej" i córce. "To jest dla niej niekomfortowe" [TYLKO U NAS]

Marta Malikowska
Marta Malikowska o roli w "Skazanej" i córce
Marta Malikowska od dawna szturmem podbija szklane ekrany. Przełomem okazała się jednak rola w "Skazanej", gdzie wciela się w rolę Kosy. Serial okazał się ogólnokrajowym hitem, który z każdym odcinkiem przyciągał przed telewizory tysiące widzów. Aktorka w niedawnej rozmowie z Dominiką Kowalewską z cozatydzien.tvn.pl uchyliła rąbka tajemnicy i wyjawiła, jak jej nastoletnia córka reaguje na to, co spotyka serialową Kosę. Odpowiedź może was zaskoczyć.

W serialu "Skazana" Marta Malikowska wciela się w postać Agaty "Kosy" Strzeleckiej, która trafia do więzienia za handel narkotykami. Wyrok skazujący wydała Alicja Mazur. Gdy sędzina trafia za kratki, spotkanie pań nie należało do najprzyjemniejszych. W drugim sezonie Kosa zaszła w ciążę z dyrektorem więzienia Bartłomiejem Dworakiem. Aby utrzymać swoją pozycję w więzieniu, musiała uwikłać się w niebezpieczny trójkąt z jego żoną. Trzeci sezon również nie zawiódł widzów liczących na zaskakujące zwroty akcji. Jak zakończy się historia Kosy? Tego dowiemy się z czwartej i ostatniej już odsłony produkcji.

Marta Malikowska o dziecku. Co jej córka mówi na temat roli w serialu "Skazana"?

Już niedługo widzowie będą mogli obejrzeć zakończenie, i tym samym koniec historii bohaterek, serialu "Skazana". Podczas dnia prasowego poświęconemu tej produkcji nasza reporterka rozmawiała z Martą Malikowską, która wciela się w rolę Kosy. Prywatnie, samodzielnie wychowuje nastoletnią córkę. Jak dziewczyna reaguje na mocne sceny i pełen emocji serial, w którym występuje jej mama?

- Jagódka moja już kończy 17 lat i widziała pierwszy sezon i reszty nie chce widzieć. Powiedziała mi, że bardzo przeżywała te wszystkie sceny, w których biją Kosę i że to jest dla niej niekomfortowe, że może kiedyś zobaczy, ale teraz nie chce. Co jeszcze mogę powiedzieć? No na pewno ja jestem też samodzielną matką, więc taki serial zapewnił mi byt - powiedziała Marta Malikowska w rozmowie z Dominiką Kowalewską.

Marta Malikowska o śmierci Jacka "Budynia" Szymkiewicza

Śmierć Jacka Szymkiewicza wstrząsnęła całym polskim muzycznym światem. Był multiinstrumentalistą, autorem tekstów i piosenek, który przez lata występował pod pseudonimem "Budyń". Grał z największymi artystami polskiej sceny muzycznej, w tym między innymi z Moniką Brodką, Katarzyną Nosowską oraz Sarsą. Tworzył także kultowy zespół Pogodno. Artysta zmarł 12 kwietnia 2022 roku, miał zaledwie 48 lat.

Marta Malikowska była w przeszłości byłe jego partnerką. Choć ich drogi rozeszły się już jakiś czas temu, para wciąż utrzymywała dobre relacje. Wspólnie wychowywali też córkę, Jagodę. Aktorka jakiś czas temu w rozmowie z nami opowiedziała o tym, jak wygląda ich życie rok po śmierci artysty.

- Ja już się czuję coraz lepiej. Już jestem na ziemi, stabilna. Mam oswojoną tę żałobę. A Jagoda różnie. Wiadomo, bardzo tęskni za tatą. Wspieramy się różnymi metodami, terapiami. Polecam wszystkim terapię. Jest teraz cały wachlarz możliwości wspierania się różnymi rzeczami. To jest w tych czasach nieuniknione. Przy takich dużych emocjach. Tu już nie chodzi o naszą żałobę, ale w momencie wybuchu wojny, pandemii, nagle tyle emocji, stresów, nerwów o przyszłość, których nigdy wcześniej nie czuliśmy. To nie wyobrażam sobie, żebym się nie wspierała - powiedziała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Reporter: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości