Marta Żmuda Trzebiatowska celebruje rocznicę ślubu. "7 lat razem. Kocham"

Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula
Marta Żmuda Trzebiatowska celebruje rocznicę ślubu
Źródło: MWMEDIA
Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula obchodzą 7. rocznicę ślubu. Z tej okazji aktorka podzieliła się niepublikowanym wcześniej zdjęciem z wesela.

Marta Żmuda Trzebiatowska dba o prywatność i rzadko dzieli się informacjami dotyczącymi jej życia rodzinnego. W 2015 roku, po dwóch latach znajomości, aktorka stanęła na ślubnym kobiercu, a u jej boku znalazł się kolega po fachu Kamil Kula. Para poznała się w pracy. W jednym z teatralnych przedstawień wcielali się w rolę małżeństwa. Choć początkowo współpraca nie szła im najlepiej, z czasem między aktorami zaiskrzyło.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan nie boją się bawić modą. Tworzą zgrane małżeństwo nie tylko na co dzień, ale również podczas oficjalnych wyjść. W poniższym wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza, czy specjalnie dopasowuje garderobę ukochanego do swojej:

Małgorzata Rozenek-Majdan stylizuje męża? "Pokazuje mu swoje pomysły"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Marta Żmuda Trzebiatowska wspomina ślub

Okazuje się, że Marta Żmuda-Trzebiatowska i Kamil Kula wzięli ślub równo 7 lat temu. Para powiedziała sobie "tak" 26 września 2015 roku. Z tej okazji aktorka opublikowała romantyczne zdjęcie z wesela. Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula dbają o prywatność. Doczekali się dwójki dzieci, jednak na próżno szukać ich zdjęć w mediach społecznościowych. Toteż opublikowanie przez Martę Żmudę Trzebiatowską fotografii z wesela to nie lada gratka.

"Zebrało mi się na wspominki… 26.09.2015 r. 7 lat razem. Kocham" - napisała pod zdjęciem.

Fotografia jest kolejnym potwierdzeniem, że plotki o kryzysie w aktorskim małżeństwie nie miały zbyt wiele wspólnego z prawdą.

Marta Żmuda Trzebiatowska o kryzysie w związku

Jakiś czas temu media obiegła informacja o rzekomym poważnym kryzysie w małżeństwie aktorskiej pary. Jeden z tygodników poinformował, że "pierwsze zgrzyty" wynikają z podjęcia przez Martę Żmudę-Trzebiatowską pracy w nowym projekcie, co wykluczyło ją z rodzinnych wakacji.

"Oboje wierzą z Kamilem, że uda im się przetrwać kryzys, bo chcieliby stworzyć związki takie, jak ich rodzice, którzy spędzili ze sobą całe życie" - można było przeczytać.

Choć aktorka rzadko zabiera głos w sprawach prywatnych, tym razem postanowiła zrobić wyjątek i odniosła się do plotek. Za pośrednictwem mediów społecznościowych jednoznacznie zaprzeczyła doniesieniom, publikując zdjęcie z mężem. Co powiedziała? Przeczytacie w poniższym artykule:

Marta Żmuda Trzebiatowska
Marta Żmuda Trzebiatowska skomentowała plotki o kryzysie w związku
Marta Żmuda Trzebiatowska dba o swoją prywatność i nie dzieli się życiem rodzinnym w Internecie. Niedawno w mediach pojawiły się plotki o rzekomym kryzysie w jej małżeństwie. Aktorka postanowiła szybko uciąć spekulacje. "Wara od mojego małżeństwa" - napisała.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości