Programy

Camilla wybrałaby Piotra? Ujawniła kulisy rozmowy, której nie było w programie

Programy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Camilla Hansen, Piotr Czechowski

Piątkowe Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise" nie należało do najłatwiejszych. Piotr postanowił, że odejdzie z programu na własnych zasadach i podszedł do mocnej pary. Eliminacja była jedynie formalnością. Camilla odniosła się do krytyki internautów, którzy zarzucali jej umówienie się zarówno z Piotrem, jak i z Adamem. Tymczasem w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Piotr skomentował swoją decyzję.

Wyeliminowanie Szahiry z "Hotelu Paradise" było ciosem nie tylko dla widzów. Niektórzy uczestnicy, choć przyczynili się do jej odpadnięcia, nie mogli się z tym pogodzić. Najmocniej przeżył to jednak Piotr, który choć żartował, że z Szahirą dają sobie jeszcze tylko tydzień, nie przewidywał, że jego słowa będą prorocze. Ku jeszcze większemu zaskoczeniu, podczas Rajskiego Rozdania uczestnik sam zdecydował o dalszym losie. Stanął za Hanią, co równoznaczne było z odejściem z programu. Dlaczego podjął taką decyzję? W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl odniósł się do sytuacji.

Dalszą część artykułu znajdziesz pod materiałem wideo.

Zobaczcie najnowszy odcinek cyklu "Tajemnice produkcji". W trzeciej odsłonie Kalina Szymankiewicz udała się na plan serialu "Papiery na szczęście". Barbara Garstka oprowadziła ją po kulisach i zdradziła kilka smaczków dotyczących pracy:

Tajemnice produkcji #3. Plan serialu "Papiery na szczęście"
Tajemnice produkcji #3. Plan serialu "Papiery na szczęście" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Kogo Camilla wyeliminowałaby z programu?

Zanim jednak uczestnicy stanęli obok Klaudii El Dursi podczas Rajskiego Rozdania, Piotr miał dzień na znalezienie nowej pary. Widzowie "Hotelu Paradise" zdążyli zauważyć, że Piotr stronił od intryg i trzymał się na uboczu, po cichu budując relację z Szahirą. Gdy tej zabrakło, Camilla postanowiła porozmawiać z mężczyzną o swoich zamiarach. Nowa uczestniczka nie ukrywała, że Piotr przypadł jej do gustu i podczas rozmowy w basenie podkreśliła, że chciałaby z nim tworzyć parę.

Sprawy przybrały zaskakującego przebiegu na skutek wielkiej kłótni, do której doszło pomiędzy Adamem i Angeliką. Wszyscy zauważyli, że z tej mąki chleba już nie będzie. Najmocniej przeczuwał to Adam, który zrozumiał, że jego minuty w "Hotelu Paradise" są już policzone. Panowie ponownie, jak to zwykle bywa, rozpoczęli tworzenie szeroko zakrojonej taktyki, by ich kolega nie opuścił programu. Zaangażowana w spisek został nawet Camilla, która znała Adama przed programem.

Internauci zarzucili kobiecie gołosłowność. Najpierw obiecała Piotrowi, a później Adamowi, że stworzy z nimi parę. Camilla zorganizowała na swoim profilu na Instagramie Q&A, a jeden z widzów nie zawahał się zapytać "Carmy" o to trudne do zrozumienia działania.

"Piotrek swoją decyzją uratował cię przed hejtem, bo pewnie wybrałabyś Adama, a nie jego?" - brzmiało pytanie.

"Pamiętajcie, że w TV jest jedynie pokazana chwila z całego dnia. Miałam z Piotrkiem rozmowę na temat sparowania się (w basenie), a resztą dnia trzymał się mocno z boku. Pod koniec dnia poszłam do niego zapytać, co się dzieje, a on dał mi do zrozumienia, że nie czuję się w 'Hotelu' dobrze, że to nie jest już miejsce dla niego i dlatego nie bierze udziału w rozmowach. Wyczułam, że nie chce tam już być, chociaż nie powiedział tego wprost, dlatego też nie byłam zaskoczona jego decyzją na Rajskim. Naprawdę chciałam tworzyć z nim parę, ale fakt, byłoby mi ciężko wybierać, z racji, że znam Adama i z tyłu głowy była myśl, że jest życie poza hotelem. Trudna sytuacja" - odpowiedziała uczestniczka.

"Hotel Paradise". Camilla komentuje decyzję Piotra Źródło: Instagram @carma.hotelparadise6

"Hotel Paradise". Piotr o odejściu z programu

Podczas Rajskiego Rozdania Piotr jako drugi został poproszony o podejście do jednej z siedzących na krzesłach uczestniczek. Ku zaskoczeniu wszystkich podszedł do zajętej już przez Mikołaja Hani. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl Piotr opowiada o tym, dlaczego podjął taką decyzję.

- Postanowiłem odejść, bo w tym momencie poczułem, że to będzie najlepsza decyzja dla mnie i tego właśnie potrzebuję. Odejście Szahiry miało wpływ na moją decyzję, bo była najważniejszą dla mnie osoba w "Hotelu". I pomimo że jest kilka osób, z którymi uwielbiałem spędzać czas i wiedziałem, że mogę na nich liczyć, to wtedy poczułem, że zostałem sam - stąd moja decyzja - wyznaje.

Fani "Hotelu Paradise" nauczyli się, że na pewnym etapie programu uczestnicy wracają, by pokrzyżować szyki pewnym siebie tubylcom. Czy Piotr nie chciał zaryzykować i walczyć o przetrwanie, bo być może Szahira powróci?

- Nie mogłem mieć pewności, że wróci, więc nie brałem tego w ogóle pod uwagę. Zrobiłem to co uważałem, że dla mnie będzie najlepsze, zwłaszcza że osiągnąłem w programie wszystko, co chciałem, w tym również to, że udało mi się zbudować fajną, szczerą i prawdziwą relacją - stwierdza.

W tym sezonie "Hotelu Paradise" uczestnicy zdecydowanie mocniej nastawieni są na grę niż na uczucia. Od pierwszych dni w panamskim raju aż huczy od spisków i intryg. Piotr był jedynym uczestnikiem, który wycofał się z gry i na uboczu budował relację z Szahirą. Czy męczyły go układy? Jak sam przyznaje, jemu również zdarzyło się brać w nich udział!

- Układy i gadanie za plecami były męczące i na pewno też miały wpływ na moją decyzję. Nie należę do osób, które lubią w czymś takim uczestniczyć, chociaż przed pierwszym Rajskim Rozdaniem udzieliło się i mnie, ale w porę sobie z tym poradziłem - dodaje Piotr Czechowski.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości