Martyna Gliwińska zaręczyła się. Pokazała wzruszające nagranie

Martyna Gliwińska zaręczyła się
Martyna Gliwińska zaręczyła się
Źródło: MWMEDIA
Martyna Gliwińska podzieliła się z internautami radosną nowiną. Na Instagramie dodała poruszające nagranie ze swoim partnerem, z którym się zaręczyła. Była ukochana Jarosława Bieniuka pokazała również pierścionek zaręczynowy.

Martyna Gliwińska zyskała dużą popularność po tym, jak na jaw wyszedł jej związek z Jarosławem Bieniukiem. Media nie dawały im spokoju, bowiem był to pierwszy związek piłkarza po śmierci Anny Przybylskiej. W 2020 r. para powitała na świecie synka Kazimierza, jednak od początku dawali do zrozumienia, że ich związek zmierza ku końcowi.

Martyna Gliwińska - kariera i związek

Wkrótce Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk rozstali się, jednak podzielili się opieką nad synkiem. Oliwia Bieniuk wielokrotnie mówiła w mediach o swoim kontakcie z byłą partnerką ojca. Nastolatka zaznaczała, że mimo rozstania, nadal utrzymuje dobre relacje z mamą jej przyrodniego brata.

Wkrótce po tym wydarzeniu Jarosław Bieniuk związał się z Zuzanną Pactwą, a w życiu Martyny Gliwińskiej pojawił się nowy ukochany. Martyna Gliwińska po ostatnim medialnym związku zdecydowała, że nie chce pokazywać już partnera w mediach, woli trzymać swój związek dla siebie.

Zobacz wideo:

Oliwia Bieniuk w "Intymnych rozmowach" wspomina mamę

Martyna Gliwińska zaręczyła się

To właśnie dlatego jej ostatni post na Instagramie wywołał tak spore zainteresowanie. Martyna Gliwińska udostępniła krótkie nagranie ze swoim ukochanym, nie pokazując jego twarzy. Była ukochana Jarosława Bieniuka pokazała za to duży pierścionek zaręczynowy.

Pod nagraniem szybko pojawiły się komentarze internautów, a także bliskich Martyny Gliwińskiej. Wśród nich pojawił się komentarz Oliwii Bieniuk.

"Kochana, gratulacje", "OMG, co za nowina", "Cudownie", "Dużo szczęścia i miłości", "Piękny filmik", "No i to mi się podoba" - czytamy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości