Wiktoria Gąsiewska jest w nowym związku? Mamy odpowiedź

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Wiktoria Gąsiewska jest w nowym związku? Mamy odpowiedź

Wiktoria Gąsiewska po rozstaniu z Adamem Zdrójkowskim cieszyła się życiem singielki, choć media i fani chcieli widzieć u jej boku nowego mężczyznę. Teraz pojawiły się podejrzenia, że młoda aktorka jest w związku. Wszystko przez zdjęcie, które opublikował Wojtek Gola. Kim jest mężczyzna i co łączy go z młodą aktorką?

Wojtek Gola występował w programie "Warsaw Shore". Obecnie jest włodarzem Fame MMA. Na jego profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które zaintrygowało fanów. Internauci podejrzewają, że Wiktoria Gąsiewska jest z nim w związku. Co takiego znalazło się na tej fotografii?

Wiktoria Gąsiewska jest w związku? Jest odpowiedź menedżerki

Wojtek Gola udostępnił fotografię, którą wykonała Wiktoria Gąsiewska. Mężczyzna podpisał publikację: "Najlepsza pani fotograf" i oznaczył aktorkę w poście na Instagramie. Na zdjęciu celebryta pokazał się ubrany w elegancką koszulę, a na ramieniu położył ogromny bukiet czerwonych róż.

"Potwierdzone info, najlepszy fotograf w mieście" - skomentował zdjęcie Mateusz Gąsiewski, brat aktorki.

Internauci zastanawiają się, czy ta fotografia może znaczyć, że między mężczyzną a młodą gwiazdą może być coś więcej. Zapytaliśmy o to menedżerkę Wiktorii Gąsiewskiej.

Na tę chwilę nic mi nie wiadomo, by Wiktoria porzuciła status singielki

Agnieszka Woźniak-Starak o popularności
Agnieszka Woźniak-Starak o popularności Agnieszka Woźniak-Starak o popularności Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski o utrzymywaniu kontaktów po zerwaniu

Zarówno Wiktoria Gąsiewska, jak i Adam Zdrójkowski deklarowali, że mimo rozstania nadal darzą siebie szacunkiem, a w pracy starają się być profesjonalni i nie mieszać życia prywatnego z zawodowym.

"Było to ciężkie. Nie będę ukrywać, ale przeżyłam to i teraz już jest o wiele lepiej. Dużo wsparcia dostałam ze strony bliskich [...] Jestem osobą, która swoje prywatne sprawy trzyma dla siebie, nie piorę brudów w internecie, uważam to za niesmaczne" - powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Aktorka opowiedziała o tym, jak często widuje się z byłym chłopakiem.

"Graliśmy np. ostatnio razem w nowej fabule 'Święta inaczej' [...] byliśmy razem na planie. Bardzo sobie cenię w pracy, aby podchodzić do tego profesjonalnie i nie mieszać życia zawodowego z prywatnym. To jest trochę jak z chłopakiem ze szkoły. Rozstaniecie się, ale cały czas się później widujecie. No i co masz zrobić? Jakoś z tym musisz żyć" - wyznała.

Adam Zdrójkowski potwierdził, że utrzymuje kontakt z byłą ukochaną i nie interesuje go teraz jej życie prywatne.

"Jesteśmy znajomymi, a temat rozstania jest już dawno zamknięty. Dalej się szanujemy, traktujemy się profesjonalnie, ale życie prywatne Wiktorii to tylko jej sprawa" - powiedział w rozmowie z "Faktem".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości