Martyna Wojciechowska wspomniała o małżeństwie z Przemkiem Kossakowskim. "Prawie się to nie liczy"

Martyna Wojciechowska o małżeństwie z Przemkiem Kossakowskim
Martyna Wojciechowska o małżeństwie z Przemkiem Kossakowskim
Źródło: MW MEDIA
Martyna Wojciechowska pojawiła się Akademii Sztuk Przepięknych podczas Pol'and'Rock Festival. W rozmowie z Tomaszem Gorazdowskim wróciła wspomnieniami do małżeństwa z Przemkiem Kossakowskim. Powiedziała, jak poradziła sobie po rozstaniu.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski to dwoje najbardziej znanych dziennikarzy podróżniczych związanych ze stacją TVN. To właśnie w pracy poznali się i szybko zrozumieli, że z ich relacji może być coś więcej niż przyjaźń.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Martyna Wojciechowska o przeprowadzce Kabuli do nowego mieszkania. Jak często się widują?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski — historia miłości

Na początku w mediach pojawiały się doniesienia o ich związku, jednak sami zainteresowani nie potwierdzali tych komentarzy. W końcu po kilkunastu miesiącach Martyna Wojciechowska zabrała głos i poinformowała o... zaręczynach.

"Zaręczyliśmy się. Tyle, że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. Tylko nikt tego nie zauważył. I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić" - napisała.

Dla fanów dziennikarzy była to prawdziwa niespodzianka, jednak ta największa miała dopiero nadejść. Okazało się, że po kilku tygodniach para stanęła na ślubnym kobiercu.

"Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze" - napisał Przemek Kossakowski.

Niestety, małżeńska sielanka nie trwała zbyt długo. W lipcu 2021 r. w mediach pojawiła się informacja o rozstaniu dziennikarzy. Według informatorów to Przemek Kossakowski miał odejść od wybranki, co się później potwierdziło.

"Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie" - napisała Martyna Wojciechowska na Instagramie.

W lipcu 2022 r. miała miejsce sprawa rozwodowa Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Od tego czasu dziennikarze rzadko wracają wspomnieniami do swojego związku i starają się zajmować sprawami bieżącymi.

Martyna Wojciechowska o rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim

Ostatnio jednak Martyna Wojciechowska zrobiła wyjątek i zdecydowała się odpowiedzieć na jedno z pytań podczas podczas Pol'and'Rock Festival. Dziennikarka została zapytana, jak poradziła sobie po rozstaniu z Przemkiem Kossakowskim.

"Dostałam swoją lalkę Barbie i pamiętam, że mówiłam, że Barbie może żyć niezależnie, może mieć tatuaże i może nie mieć Kena" - powiedziała dziennikarka.

Dalej dodała:

"Byłam żoną przez trzy miesiące, więc mogę powiedzieć, że prawie się to nie liczy. Nawet małżeństwo mi nie wyszło. Jestem w dobrym miejscu i nie tracę wiary w miłość. Między kobietą a mężczyzną, między mężczyzną a mężczyzną. Między osobami, które określają się jako interpłciowe. Wierzę po prostu w miłość i nigdy w to nie zwątpię" - powiedziała Martyna Wojciechowska.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości