Martyna Wojciechowska wystąpiła w teledysku Kabuli. Przesłanie piosenki wzrusza do łez

Martyna Wojciechowska o życiu Kabuli
Martyna Wojciechowska o życiu Kabuli
Źródło: MWMEDIA
Martyna Wojciechowska od ośmiu lat jest adoptowaną mamą Kabuli. Dziewczyna podniosła się po ogromnej tragedii i spełnia swoje marzenia. W sieci pojawił się teledysk, który nakręciła w górach. Dziennikarka opowiedziała o relacji z córką. W najnowszym wywiadzie zdradziła, dlaczego Kabula zapragnęła stworzyć klip właśnie w polskich górach. To poruszające przesłanie.

Historia Kabuli jest dowodem na to, że życie może zmienić się o 180 stopni i zyskać nowy sens. Dziewczyna otrząsnęła się z traumatycznych przeżyć i z pomocą Martyny Wojciechowskiej stanęła na nogi oraz nie przestaje nas zaskakiwać. Zobaczcie, w jaki sposób zaprezentowała swój talent.

Córka Martyny Wojciechowskiej nie chce wchodzić do świata show-biznesu
Martyna Wojciechowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o swojej dorastającej córce. Okazuje się, że Marysia nie chce iść w ślady ani mamy, ani taty i ma całkiem inny pomysł na przyszłą karierę. Podróżniczka zaznaczyła, że dziewczynka nie zamierza też wchodzić w świat show-biznesu i chociaż otrzymuje dla niej propozycje do sesji zdjęciowych, wszystkie odrzuca.

Córka Martyny Wojciechowskiej nakręciła teledysk. Ważne słowa

Martyna Wojciechowska założyła Fundację UNAWEZA, która istnieje w Polsce od trzech lat. Z okazji urodzin fundacji premierę miał teledysk piosenki Kabuli. Utwór pt. "Believe" opowiada o tym, że nigdy nie można się poddawać.

"Wstań! Nigdy się nie poddawaj. Zawsze wierz w siebie. Nie patrz wstecz, na trudny czas, który za tobą. Możesz spełnić swoje marzenia! Za każdym razem, kiedy dostajesz pomocną dłoń, miej wielkie marzenia, pracuj ciężko, bądź silny. Wykorzystaj tę pomoc. Wymyśl swoją przyszłość. Nie pozwól, by strach Cię zatrzymał, bądź silny. Każdy z nas może być zmianą. A razem możemy więcej. Jeśli naprawdę wierzysz, możesz to zrobić. Nie patrz wstecz. Nie bój się. Możesz. Możemy. Tylko uwierz, że możesz" - właśnie o tym śpiewa adoptowana córka Martyny Wojciechowskiej.

Kabula sama napisała tekst piosenki. Dziewczyna nieustannie się rozwija i odbiera edukację na studiach prawniczych.

Dlaczego Kabula chciała nakręcić teledysk w polskich górach? Poruszające przesłanie

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Martyna Wojciechowska jest bardzo dumna z Kabuli. Wyjaśniła, dlaczego jej córka postanowiła zaśpiewać w górach. Kryje się za tym ważna misja.

"Believe" jest o tym, aby wierzyć, żeby się nie poddawać, żeby wiedzieć też, że obok ciebie jest ktoś, kto może cię potrzymać za rękę, objąć i pomóc. To był bardzo wzruszający dla mnie moment, kiedy przeczytałam najpierw tekst tej piosenki. Jest napisany w oparciu też o nasze wspólne doświadczenia. Ale jeszcze bardziej niesamowite dla mnie było to, kiedy Kabula powiedziała, że podczas swojego pobytu w Polsce chce jechać w góry. Ja mówię "ok, będziemy spacerować". A ona "nie nie, będziemy kręcić teledysk". Zastanawiałam się dlaczego. Powiedziała, że ze szczytu góry nasz głos niesie się najdalej. Że chciałaby ze swoim głosem, komunikatem dotrzeć jak najdalej. I taka jest jej misja. Ja mogę jej tylko w tym pomagać
- zadeklarowała w rozmowie z Jastrząb Post.

W naszym serwisie przeczytasz więcej informacji o Martynie Wojciechowskiej. Sprawdź to!

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości