Martyna Wojciechowska zapowiedziała wielkie zmiany. "Żegnam się"

Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska kończy znany projekt
Źródło: MWMEDIA
Martyna Wojciechowska od lat jest jedną z najbardziej lubianych polskich dziennikarek i podróżniczek. Systematycznie też rozwija nowe projekty, którymi zachwyca odbiorców. Niestety niedawno za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała smutną wiadomość. Niemal ze skutkiem natychmiastowym zawiesza jedną z najbardziej lubianych przez internautów inicjatyw. "Doba ma tylko 24 godziny, a jestem też przede wszystkim mamą" - napisała.

Martyna Wojciechowska prowadzi program "Kobieta na krańcu świata". Jest też założycielką fundacji UNAWEZA, która walczy o kobiety i wyrównanie ich szans ekonomicznych, społecznych i prawnych na całym świecie. Podróżniczka w swoim ostatnim wpisie poinformowała o zakończeniu jednego ze swoich czołowych projektów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Martyna Wojciechowska o pierwszym odcinku "Kobiety na krańcu świata"
Martyna Wojciechowska o pierwszym odcinku "Kobiety na krańcu świata"

Martyna Wojciechowska zapowiedziała zakończenie znanego projektu. Dlaczego?

Oświadczenie Martyny Wojciechowskiej w mediach społecznościowych zelektryzowało internautów. Wszystko przez rozpoczęcie, w którym poinformowała, że choć nie na zawsze, to żegna się z odbiorcami. Chodzi o jej kanał na popularnej platformie, gdzie zamieszczała wywiady i rozmowy własnego autorstwa.

"Co dalej? Żegnam się. Nie na zawsze. Na jakiś czas. I zawieszam kanał DALEJ. Do odwołania. W zalewie bylejakości i powierzchowności, szybko tworzonych treści ja nadal głęboko wierzę w to, że najważniejsza jest jakość. Znacie mnie i wiecie, że jeśli coś robię to całym sercem, nigdy na pół gwizdka. Dlatego mam nadzieję, że zrozumiecie decyzję o chwilowej przerwie na kanale DALEJ na YouTube" - napisała w poście na Instagramie.

W kilka chwil pod postem pojawiły się dziesiątki komentarzy od obserwatorów, fanów i zasmuconych słuchaczy.

"Choć bardzo mi przykro, szanuję to podejście. To wymaga odwagi" - czytamy.

"Ogromny szacunek dla priorytetów. Dobry wybór oznacza ogromną dojrzałość w decydowaniu o tym, gdzie potrzebny jest nasz czas" - napisała jedna z obserwatorek podróżniczki.

Martyna Wojciechowska zawiesza projekt

Martyna Wojciechowska, choć zasmuciła wielu fanów swoją decyzją o zawieszeniu kanału "Dalej" to dokładnie wytłumaczyła, dlaczego podjęła tak ważną decyzję. Jak zaznaczyła, doba bywa dla niej za krótka, a priorytetem zawsze będzie znalezienie odpowiedniej ilości czasu dla ukochanej córki - Marysi.

"Jestem teraz w trakcie nagrań kolejnych odcinków programu "Kobieta na krańcu świata" i wierzcie mi, że będzie to sezon wyjątkowy. Moja Fundacja UNAWEZA wystartowała z bardzo ważnym i potrzebnym projektem MŁODE GŁOWY. Zajmujemy się zdrowiem psychicznym dzieci i młodzieży w Polsce - to powinien być najpilniejszy temat dla nas wszystkich! Już 17 kwietnia opublikujemy ogólnopolski raport na ten temat, w naszym badaniu wzięło udział ponad 180.000 młodych osób. Opracowujemy długofalowy program profilaktyczny i wiem, że musimy działać TERAZ, bo za chwilę będzie za późno. Inne projekty też czekają w kolejce do realizacji, próbuję pisać… Doba ma tylko 24 godziny, a jestem też przede wszystkim mamą. Byłabym niepoważna gdybym nagrywała kolejne odcinki na kanał DALEJ bez poświęcenia moim Gościom i tematom należytej uważności. Dlatego z żalem, ale robię przerwę. Zachęcam jednak do ZASUBSKRYBOWANIA, a obiecuję, że o moim powrocie dowiecie się jako pierwsi. Tymczasem zostawiam Was w towarzystwie 35 rozmów, które są zapisem spotkań z wyjątkowymi ludźmi! Warto do nich wracać" - dodała na koniec.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości