Martyna Wojciechowska zaskoczyła fryzurą. Co powiecie na taką zmianę?

Autor:
Dagmara
Olszewska
Martyna Wojciechowska nie mogła patrzeć na swoje ciało po porodzie

Martyna Wojciechowska to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich dziennikarek podróżniczych. Jej profile w mediach społecznościowych cechują się tym, że nie znajdziemy tam relacji z każdej wolnej chwili, a posty dotyczą rzeczy istotnych, czy zabawnych. Prezenterka niedawno jednak zaskoczyła swoich obserwatorów i pokazała się w ciemnych włosach z... grzywką. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy.

Wizerunek Martyny Wojciechowskiej od lat jest niezmienny. Dziennikarka kojarzy się bowiem ze światowej klasy reportażami podróżniczymi, udzielaniem się charytatywnie i chęcią pomocy. Jej styl to sportowa elegancja a znakiem rozpoznawczym są blond włosy. Właśnie dlatego zdjęcie, które niedawno zamieściła na Instagramie, wywołało wiele emocji. Poprosiła internautów o radę.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Przekaż 1,5% podatku na Fundację TVN
Przekaż 1,5% podatku na Fundację TVN Źródło: TVN

Martyna Wojciechowska w ciemnych włosach

Martyna Wojciechowska opublikowała niedawno zdjęcie, na którym widać, że jej fryzura całkowicie uległa zmianie. Zaprezentowała się bowiem w długich, ciemnobrązowych włosach i grzywce. Choć ma na sobie perukę, zapytała internautów, czy powinna rozważyć metamorfozę swoich włosów.

"A może tak ciemne włosy i grzywka? Co myślicie?" - zapytała.

Na komentarze nie musiała długo czekać.

"Kleopatra? Martyna Ty zawsze jak bogini, ale wiadomo, że Twoje piękne blond włosy to Twój znak rozpoznawczy, na krańcach świata na pewno Cię taką wspominają" - czytamy.

"W każdej fryzurze jesteś tą samą piękną i mądrą kobietą. Włosy to tylko dodatek" - napisał jeden z internautów.

Swoją aprobatę dla zdjęcia podróżniczki wyraziły też Joanna Opozda, Tatiana Okupnik, Joanna Moro, Małgorzata Socha, czy Sonia Bohosiewicz.

Martyna Wojciechowska o zmianach w życiu

Choć oficjalnie Martyna Wojciechowska nie zdecydowała się na zmianę fryzury, obserwatorzy zauważają, że w jej życiu pojawiła się chyba chęć wprowadzenia zmian. Niedawno bowiem w wywiadzie z nami podróżniczka opowiedziała o jednym ze swoich marzeń. By je spełnić, musiałaby się wyprowadzić z Warszawy i niemal całkowicie odmienić swoje życie. Wyjaśniła też, czy zdecyduje się na ten wielki krok ku nowemu i nieznanemu.

- Ja w jakimś sensie czuję się obywatelką Polski, obywatelką świata. Ja mam wiele domów, wiele miejsc, które nazywam swoim drugim domem. To jest Jura Krakowsko-Częstochowska, to są Beskidy, to jest Egipt, gdzie wciąż wracam nurkować, to są Dolomity, gdzie jeżdżę się wspinać i jeździć na nartach, więc ja wciąż się przemieszczam i tych domów i miejsc mam wiele, ale tak naprawdę gdziekolwiek się znajdę, to dla mnie to jest takie miejsce, w którym na jakiś czas jestem w stanie osiąść. Zawsze jednak wracam do domu, ładuję akumulatory i na razie nie planuję na stałe wyprowadzki z Warszawy — powiedziała dziennikarka. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości